CITROËN C-ELYSÉE

SPOĽAHLIVÝ ZA KAŽDÝCH OKOLNOSTÍ

Nový CITROËN C-ÉLYSÉE je robustné vozidlo vyvinuté tak, aby bolo schopné odolávať času a kilometrom. Svetlá výška, pneumatiky, dvojitá izolácia dverí, optimálne upevnenia dielov karosérie… Každý detail vozidla bol vyvinutý s cieľom zabezpečiť dlhú životnosť.

Modulovateľný  interiér a veľký batožinový priestor

NOVÝ CITROËN C-ELYSÉE predstavuje dokonalú rovnováhu medzi robustnosťou a pohodou pre 5 cestujúcich a ich batožinu. Vďaka vynikajúcej stabilite na ceste a komfortu pruženia je každá jazda príjemným momentom. Vozidlo disponuje praktickým a prístupným batožinovým priestorom o objeme viac ako 500 litrov. A navyše, zadná lavica je deliteľná v pomere 2/3-1/3 a jednoduchým a intuitívnym spôsobom sa sklápa, aby uvoľnila dodatočný nákladný priestor.

Elegantný sedan

Predná maska nového modelu CITROËN C-ELYSÉE bola rozšírená s cieľom vylepšiť aerodynamiku a posilniť stabilitu vozidla na ceste. Nový svetelný pdopis s LED diódami zabudovanými nad svetlometmi dodáva vozidlu majestátnu eleganciu. Odlíšte sa eleganciou vďaka C-ELYSÉE! Nové svetlá s 3D efektom prispievajú k modernejšiemu vzhľadu zadnej časti vozidla. Jeho svetelný podpis je tak rovnaký ako u všetkých modelov značky CITROËN. Elegantný štatutárny charakter vozidla je posilnený dôrazom na vnímanie jeho šírky.

Dokonalá kontrola 

Vo vozidle C-ELYSÉE sú všetky ovládače audio systému a navigácie sústredené na dosah ruky vodiča vďaka novému 7-palcovému dotykovému displeju poslednej generácie, ktorý ponúka najvyspelejšie technológie ako je napríklad hlasové ovládanie alebo navigačný systém.

 

 

CITROËN C-ELYSÉE

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO CITROËN!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu CITRÖEN

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Váš nový CITRÖEN? Neváhajte nás kontaktovať!

Vladislav Buday

Obchodný zástupca CITRÖEN

mobil: 0905 472 084
pevná linka: 044/3240926
e-mail: buday@unicar.sk

Menu