NOVÝ CITROËN C4 – X

Citroën rozširuje svoju ponuku vozidiel o model C4 X a ë-C4 X Electric s jedinečne štýlovým konceptom navrhnutým pre zákazníkov, ktorí na trhu s automobilmi strednej triedy hľadajú atraktívnu alternatívu k ponuke hatchbacku a SUV. Model C4 X kombinuje eleganciu siluety fastbacku, moderný vzhľad SUV a s dĺžkou 4,60m nadčasovú príťažlivosť priestranného 4-dverového vozidla.

JEDINEČNÝ KONCEPT, ELEGANCIA A VÝRAZNÝ ŠTÝL
• Výrazné vozidlo: dizajn na križovatke medzi elegantným tvarom fastbacku a moderným SUV spolu s nadčasovou rafinovanosťou a priestorom, ktoré nájdete v 4-dverovom vozidle.
• Vozidlo zdôrazňuje priestrannosť a celkový pokojný zážitok vďaka veľmi veľkorysému priestoru na kolená v 2.rade, veľkému 510-litrovému batožinovému priestoru.
• Modely C4 X a ë-C4 X ponúkajú úroveň konektivity novej generácie vďaka intuitívnemu rozhraniu infotainmentu MyCitroën Drive Plus, ktoré sa slávnostne predstavilo v novom modeli Citroën C5 X.
• Vyznačujú sa komfortom na palube vďaka exkluzívnemu programu Citroën Advanced Comfort, najmä vďaka sedadlám Advanced Comfort a pruženiu s progresívnymi hydraulickými dorazmi ®. • Model ë-C4 X poskytuje dojazd do vzdialenosti 360 km (WLTP), poháňa ho elektromotor s výkonom 100 kW (136k) a ponúka aj rýchle nabíjanie jednosmerným prúdom 100 kW, ktoré nabije vozidlo na 100 km za približne 10 minút. • Nový Citroën C4 X s dĺžkou 4,6 m dokonale zapadá do ponuky Citroën medzi C5 X (4,80 m) a C4 hatchback (4,36 m). Rázvor C4 X (2,67m) je identický s rázvorom C4.

KOMFORT A PRIESTOR
• Vo vnútri vozidla si vodič a cestujúci užijú bezkonkurenčný pocit pokoja, pohodlia a priestoru, a to najmä vďaka zážitku, ktorý im prináša Citroën Advanced Comfort. • Výhody programu Citroën Advanced Comfort pocítia najmä zadní pasažieri vďaka 198 mm priestoru pre kolená v druhom rade, ktorý je na prvom mieste vo svojej triede, a sklopnému operadlu (27 stupňov), zatiaľ čo vonkajšia šírka 1 800 mm umožňuje pohodlne sedieť trom ľuďom vedľa seba, s celkovou šírkou 1 366 mm v oblasti ramien a 1 440 mm v oblasti lakťov. • Jedinečný dizajn modelov Citroën C4 X a ë-C4 X umožnil dizajnérskemu tímu vytvoriť pôsobivý extra veľký batožinový priestor s 510 litrami využiteľného priestoru • Až 16 otvorených alebo uzavretých priehradiek pridáva k veľkému batožinovému priestoru navyše úložný objem 39 litrov, pričom sú navrhnuté tak, aby boli praktické a každý deň ľahko použiteľné.

Známa predná časť preberá asertívny podpis zaobleného dizajnu značky Citroën. Vysoká horizontálna kapota má konkávne prelisy a charakteristické chrómové šípy sa tiahnu po celej šírke karosérie, rozšírené o dvojité predné svetlomety využívajúce svetelnú technológiu Citroën LED Vision na posilnenie DNA špičkovej technológie vozidla a ponúkajú maximálnu viditeľnosť. • Nové charakteristické zadné LED svetlá odrážajú svetelný podpis prednej časti. Sú umiestnené po oboch stranách otvoru kufra a odrážajú tvarované línie jeho otvoru, zapadajúce do rohov a po bokoch auta. Tie sa končia v tvare šípky pred zadnými dverami, čo ešte viac umocňuje dynamiku siluety.

NOVÝ CITROËN C4 – X

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO CITROËN!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu CITRÖEN

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Váš nový CITRÖEN? Neváhajte nás kontaktovať!

predajca

Obchodný zástupca CITRÖEN

mobil: 0905 472 084
pevná linka: 044/3240926
e-mail: buday@unicar.sk

Menu