CITROËN ë-BERLINGO VAN

ÚPLNE NOVÝ CITROËN BERLINGO

Nový Citroën Berlingo Van robustného vzhľadu a ochranného charakteru ponúka svieži dizajn exteriéru s plynulými líniami bez známok akejkoľvek agresivity. Predná maska v duchu dizajnovéjo jazyka značky a jeho veľkého brata Citroën Jumpy: vysoká a krátka predná časť, široké svetlá. Plynulé línie a prepracované boky z profilu. Prísľub praktickosti a veľkorysého vnútorného priestoru.

 

Modularita a komfort: na mieru

Nový Citroën Berlingo Van je partnerom na každodenné použitie. Spĺňa potreby profesionálov tým, že im ponúka riešenie prispôsobené každej aktivite a každému použitiu: rôzne veľkosti, kabíny, usporiadania interiéru. Svoju ponuku dokonca zlepšuje a ponúka vo svojom obchodnom rade úplne novú verziu Worker.

Enormný objem nákladného priestoru

Nový Citroën Berlingo Van poskytuje až 4,4 m3 nákladného objemu a jeho užitočné zaťaženie sa pohybuje od 650 kg do 1 000 kg. V prípade prekročenia povoleného zaťaženia môžete mať k dispozícii ukazovateľ preťaženia. Balík pack Nakladacia zóna, obsahujúci rozšírené LED osvetlenie, 4 doplnkové závesné oká a 12 V zásuvku,  vám uľahčí každodennú prácu.

V predĺženej kabíne až 5 osôb na palube

Vďaka svojej modularite umožňuje prepravovať dlhé náklady, keď sa sklopí bočné sedadlo v 2. rade a predné sedadlo spolujazdca. Na zvýšenie objemu nákladného priestoru je možné sklopiť 2. rad a ochranná mriežka na zaistenie nákladu sa posunie k zadnej časti predných sedadiel.  Na dosiahnutie maximálneho objemu a predĺženie dĺžky je takisto možné sklopiť 2. rad a predné sedadlo spolujazdca.

CITROËN ë-BERLINGO VAN

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO CITROËN!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu CITRÖEN

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Váš nový CITRÖEN? Neváhajte nás kontaktovať!

predajca

Obchodný zástupca CITRÖEN

mobil: 0905 472 084
pevná linka: 044/3240926
e-mail: buday@unicar.sk

Menu