CITROËN SPACETOURER BUSINESS LOUNGE

OSVEDČENÉ RIEŠENIE PRE VAŠU PROFESIU

Súkromný vodič alebo taxikár, spoločnosť na prevoz VIP osobností alebo na kyvadlovú prepravu veľkých spoločností… Určite si vyberiete CITROËN SpaceTourer, ktorý uspokojí vaše potreby a potreby vašich zákazníkov!

 

Pohodlný jazdný komfort

CITROËN SpaceTourer ponúka bez ohľadu na stav vozovky ten najvyšší jazdný komfort, a to najmä vďaka nápravám, ktoré zabezpečujú veľkú presnosť riadenia a súčasne vynikajúce tlmenie.SpaceTourer je vybavený prednou zosilnenou nápravou Pseudo Mc Pherson so stabilizátorom a novou zadnou nápravou s priečnymi ramenami.

Izolovaný od hluku 

kustická izolácia vozidla SpaceTourer vám umožňuje cestovať s pocitom úplného pokoja… A pritom sa nezabudlo na cestujúcich vzadu! Kľúčovým slovom spracovania interiéru je ticho. Na úrovni karosérie a okolo celej kabíny (strecha, okná, palubná doska, podlaha…) boli použité absorbčné prvky a okná sú opatrené zosilneným vrstveným sklom, čo umožňuje potlačiť nežiadúci hluk a vibrácie.

Postará sa o bezpečnosť pasažierov

Najnovšia technológia sa postará o vaše bezpečie. Systém monitorovania mŕtveho uhla vás informuje o prítomnosti iného vozidla v mŕtvych uhloch. Pri detekcii vozidla v mŕtvom uhle sa rozsvieti oranžová dióda umiestnená v rohu spätného zrkadla.Tento systém pozostáva zo 4 snímačov umiestnených v prednom a zadnom nárazníku a aktivuje sa pri rýchlosti od 12 do 140 km/h.  

 

 

CITROËN SPACETOURER BUSINESS LOUNGE
už od 28 440€

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO CITROËN!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu CITRÖEN

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Váš nový CITRÖEN? Neváhajte nás kontaktovať!

Vladislav Buday

Obchodný zástupca CITRÖEN

mobil: 0905 472 084
pevná linka: 044/3240926
e-mail: buday@unicar.sk

Menu