FORD C-MAX

Skladové vozidlá

STVORENÝ PRE RODINU

Rodinný život  býva veľmi rozmanitý, no vlastnosti C-MAXu ho dokážu spestriť ešte viac. Interiér si môžete prispôsobiť vždy tak, aby ste sa v ňom cítili rovnako komfortne ako doma. C- MAX  ponúka úplne novú úroveň flexibility, praktickosti a hospodárnosti.

Uhladený Exteriér

Nový Ford C-MAX sprevádza vylepšený exteriér. Jednoduchý vzhľad vytvárajú aj neviditeľné dýzy ostrekovačov, ktoré sú ukryté pod čelným sklom. Dynamická úprava prináša výraznejšiu, elegantnejšiu prednú časť s mriežkou chladiča v tvare obráteného lichobežníka, ktorá je charakteristická pre značku Ford. Dýzy ostrekovačov sú ukryté pod čelným sklom, čo dodáva novému dizajnu kapoty čistejší vzhľad.

Špičkový interiér

Elegantné krivky stredovej konzoly v spojení s prepychovými materiály vytvárajú pocit ozajstného luxusu. Nové LED osvetlenie interiéru dodáva vnútornému priestoru na modernosti a zdôrazňuje prémiové ambície vozidla. Ľahko sa prispôsobí potrebám vašej rodiny štýlový, športový a elegantný interiér ťaží z atmosféry priestoru a vzdušnosti, ktorú vo vnútri vytvára panoramatická strecha.

Nová technológia

Ford C-MAX si všíma všetky dopravné značenia, ktoré sú umiestnené vedľa vozovky. Bezpečnostný systém sleduje spôsob riadenia vozidla a na základe monitorovania dokáže rozpoznať úroveň bdelosti vodiča. Radarové senzory monitorujú mŕtvy uhol vášho vozidla a ak sa doň dostane vozidlo za vami, na nebezpečnú situáciu vás systém v predstihu upozorní. Bezdotykové ovládanie kufra je na nezaplatenie, ak máte práve plné ruky. Stačí naznačiť pohyb zodpovedajúci kopnutiu v oblasti pod zadným nárazníkom.

Modelový cenník

POHODLNÝ C – MAX

Nové inteligentné technológie šetriace čas aj námahu sú súčasťou tohto flexibilného a priestranného rodinného automobilu. Vozidlo si môžete vybaviť napríklad bezdotykovým ovládaním piatych dverí. K ich otvoreniu alebo zatvoreniu stačí naznačiť pohyb zodpovedajúci kopnutiu v oblasti pod zadným nárazníkom. Ideálne, keď máte práve plné ruky.

FORD C-MAX

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VÁŠ NOVÝ FORD!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Menu