FORD ECOSPORT

Skladové vozidlá

PREDSTAVUJEME NOVÝ ECOSPORT

Jeho robustný, moderný vzhľad a štýl tu kráča ruka v ruke s praktickosťou a všestrannosťou. Atraktívny, hodnotne spracovaný a inteligentne navrhnutý interiér dopĺňa bohatá paleta nenahraditeľných inteligentných technológií. Je naozaj svieži a neprehliadnuteľný s jeho športovým vzhľadom.

Naozaj sebaistý vďaka technológiám

Akonáhle si sadnete za volant nového Fordu EcoSport, máte k dispozícii celý rad pokročilých asistenčných systémov, ktoré zaisťujú dokonalú ovládateľnosť vozidla za akýchkoľvek podmienok. Medzi tieto systémy patrí napríklad inteligentný pohon všetkých kolies AWD, asistent rozjazdu do kopca či automatické svetlomety.

Výkonný a zároveň efektívny

Vybrať si môžete z troch moderných motorov. Nový Ford EcoSport je k dispozícii s benzínovým motorom 1.0 EcoBoost, šesťnásobným víťazom ankety Medzinárodný motor roka. Výkon tohto motora je 125 koní a dodáva sa s manuálnou alebo automatickou prevodovkou. Ďalej sú dostupné dieselové motory 1.5 TDCi s výkonom 95 koní a úplne nový 1.5 Ecoblue AWD a s výkonom 125 koní.

Účelný a zároveň inteligentný

Všetky použité technológie boli už od základu navrhnuté tak, aby spríjemnili vašu jazdu. Systém Ford SYNC 3 umožňuje ovládať telefón, hudobný prehrávač a navigáciu intuitívnymi hlasovými pokynmi alebo prostredníctvom dotykovej obrazovky. Vďaka prémiovému audiosystému B&O PLAY s 10 reproduktormi budete ohromení zvukom svojej obľúbenej hudby. Vaše pohodlie zaručia aj premyslené detaily interiéru, ako sú napríklad vyhrievané sedadlá či volant.

FORD ECOSPORT

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VÁŠ NOVÝ FORD!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Menu