FORD FIESTA

Skladové vozidlá

ÚPLNE NOVÁ GENERÁCIA FIESTY

Ešte nápaditejší štýl a širšie možnosti individualizácie, aby ste mohli prispôsobiť vozidlo svojim predstavám. Ešte vyspelejšie technika a ešte viac užitočných funkcií. A ešte väčšie potešenie z jazdy ako predtým. Úplne nový Ford Fiesta zásadne mení koncepciu aj štýl. A ako sa čoskoro presvedčíte, akonáhle spoznáte jej premyslený dizajn, prednosti novej Fiesty zďaleka nekončia tým, čo je vidieť na prvý pohľad.

Atraktívny nový vzhľad

Dizajn Fiesty novej generácie je mimoriadne moderný a extrémne štýlový. Pôsobí však tiež akosi povedome. Je to stále naša známa Fiesta, ale vylepšená. Jej aerodynamická karoséria sa vyznačuje splývajúcimi, precíznymi líniami. Od prvej chvíle pôsobí moderným a skutočne vycibreným dojmom.

Elegantný vzhľad interiéru

Interiér novej generácie Fordu Fiesta je navrhnutý tak, aby ste sa vy aj vaši spolucestujúci vždy tešili na chvíle, ktoré v ňom strávite. Kombinuje elegantný vzhľad s upokojujúcou atmosférou a premysleným dizajnom. V hodnotne spracovaných detailoch sa dokonale snúbi tvar a funkčnosť. A vďaka ponuke individualizačných prvkov si môžete navrhnúť priestor na mieru.

Presne taká, akú ju chcete mať

Chceli by ste si prispôsobiť Fiestu k svojmu obrazu? Stačí povedať. K dispozícii je široká paleta individualizačných prvkov. Od bežných, metalických, dvojtónových a špeciálnych lakov cez dekoračné lišty a švy v interiéri až po rôzne vzory kolies. Z našej ponuky individualizačných prevedení si určite vyberiete.

Modelový cenník

Ford Fiesta Trend

Už prvé zoznámenie s úplne novým Fordom Fiesta navždy zmení vaše predstavy o malých automobiloch. Prevedenie Trend ponúka ďaleko viac technológií, než by ste očakávali. Elektronický stabilizačný systém, brzdový asistenti, automatická aktivácia svetlometov pri zníženej viditeľnosti, moderný audiosystém s Bluetooth handsfree, bezviečkové doplňovanie paliva, a mnoho ďalšieho. V kombinácii s premysleným a moderným dizajnom to znamená vozidlo, ktoré si užijete na maximum pri každom usadnutí za volant.

FORD FIESTA

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VÁŠ NOVÝ FORD!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Menu