NOVÝ FORD FOCUS Kombi

Skladové vozidlá

PREDSTAVUJEME ÚPLNE NOVÝ FORD FOCUS

Nový Ford Focus bol vyvinutý úplne od začiatku a uvádza novú éru technológií, komfortu, priestoru a pôžitku z jazdy v segmente vozidiel strednej veľkosti. Rozšírený modelový rad obsahuje prvý crossover Focus Active aj luxusný Focus Vignale. Focus predstavuje novú filozofiu dizajnu zameraného na človeka, ktorá spája emocionálny štýl exteriéru s prvotriednou aerodynamikou a interiér s väčším priestorom v kombinácii s mimoriadne kvalitnými materiálmi a remeselným spracovaním. Vo vozidle je k dispozícii najdômyselnejšia ponuka asistenčných technológií pre vodiča, ktoré zaisťuje intuitívny, bezstresový a kultivovaný pôžitok z jazdy. Spoznajte ho bližšie.

Plný praktických technológií

Úplne nový Focus bol navrhnutý tak, aby vám uľahčil každý deň. Tento náš úplne nový model je nabitý pokročilými technológiami. Ford Co-Pilot obsahuje napríklad adaptívny tempomat s inteligentným asistentom rýchlosti a funkciou Stop & Go, aktívne udržiavanie v jazdnom pruhu alebo zdokonalený aktívny parkovací asistent. Spoločne tieto inteligentné technológie dokážu ovládať akceleráciu, brzdenie a dokonca aj riadenie. Sú to technológie tak užitočné, že sa budete diviť, ako ste sa bez nich mohli doteraz zaobísť.

V pohodlí a kontakte so svetom

Čisté línie, prehľadné usporiadanie a vycibrený vzhľad. Interiér nového Focusu je ešte komfortnejší, priestrannejší a štýlovejší než kedykoľvek predtým. A je tiež prepojenejší s digitálnym svetom. Systém SYNC 3 s hlasovým ovládaním umožňuje bezpečne obsluhovať telefón, zábavné funkcie alebo navigáciu. Vďaka rozhraniu Applink a funkciám Apple CarPlay a Android Auto navyše môžete ovládať niektoré vaše obľúbené aplikácie.

Dynamika a hospodárnosť, ktorú potrebujete

Úplne nový Focus ponúka paletu výkonných a mimoriadne úsporných motorov, ktoré môžu byť kombinované so šesťstupňovou manuálnou alebo osemstupňovou automatickou prevodovkou. Karoséria je navyše navrhnutá tak, aby okrem športového vzhľadu zaisťovala skvelé aerodynamické vlastnosti, ktoré pomáhajú znižovať spotrebu paliva.

Modelový cenník

Urobte dojem s výbavou Ttianium

S úplne novým Fordom Focus Titanium zaručene vzbudíte pozornosť. Elegantné, dokonale tvarované línie podčiarkujú vzhľad automobilu a súčasne zlepšujú jeho aerodynamiku. Medzi prvky výbavy patrí napríklad 16″ kolesá z ľahkých zliatin, chrómovaná mriežka chladiča a zadné LED svetlá. To všetko dotvára dizajn nového Focusu, ktorý rovnako skvele vyzerá ako aj jazdí.

NOVÝ FORD FOCUS kombi

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VÁŠ NOVÝ FORD!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Menu