FORD MONDEO

Skladové vozidlá

PRISPÔSOBÍ SA

 Športovo dravý, maximálne príťažlivý a moderný. Na okolie pôsobí ako vzor, ktorému by sa chcel podobať každý. Vyníma sa inteligentnými vlastnosťami a pôvabným zovňajškom za ktorým sa však ukrýva dravec, voči ktorému majú všetci ostatní rešpekt. 

Nová túžba

Dizajn nového Mondea je mimoriadne moderný a extrémne štýlový.  Profil športového kupé s nízkou strechou  s komfortným interiérom je ideálnym autom pre nespútaných jedincov aj rodiny.

Získa si vás

Nový Ford Mondeo obsahuje predné sedadlá s množstvom funkcií, na ktoré si veľmi rýchlo zvyknete. Dajú sa nastavovať rôznymi smermi, vďaka čomu poskytujú hlave, chrbtici či trupu dokonalú oporu. Ak to potrebujete, dokážu vás aj pomasírovať. Spolu s vyhrievaním a vetraním podsedákov poskytujú sedadlá maximálny komfort, ktorý robí z každej obyčajnej jazdy zážitok.

Nové možnosti

Ešte lepší výhľad a prirodzené denné svetlo môžete dovnútra vozidla dostať vďaka panoramatickej streche, ktorá odhalí dianie nad vami po stisnutí jediného tlačidla. Pohodlné osvetlenie poskytuje nové Mondeo aj počas tmy. V noci si na dômyselne spracovaný interiér môžete posvietiť LED diódami, ktorých farbu a intenzitu si upravujete podľa aktuálnej potreby či nálady.  V kombinácii s premyslenou konštrukciou, precíznym dielenským spracovaním a najmodernejšími technológiami tak vzniklo najpokrokovejšie Mondeo všetkých čias.

FORD MONDEO

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VÁŠ NOVÝ FORD!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Menu