FORD MUSTANG

Skladové vozidlá

ATRAKTÍVNEJŠÍ A VÝKONNEJŠÍ

Vyspelejšia technika a ešte viac užitočných funkcií. A ešte väčšie potešenie z jazdy ako predtým. Úplne nový Ford Mustang zásadne mení koncepciu aj štýl. Medzi jeho vlastnosti pribudla dynamika a inovácie hraničiace s fantáziou. Nový Ford Mustang prichádza s vylepšenou prednou aj zadnou časťou, ktorá mu dodáva atraktívnejší vzhľad a lepšiu aerodynamiku, no zároveň ho neodlišuje od jeho charakteristického štýlu. 

Očarujúci dizajn 

Nového vzhľadu sa dočkali predné aj zadné partie vozidla. Výsledkom je ešte športovejší vzhľad a dokonalejšia aerodynamika. Výduchy na prednej kapote upozorňujú na výkon vylepšeného motora V8. LED svetlomety sú doplnené pásikmi denného svietenia s charakteristickou svetelnou signatúrou.

Ešte viac dynamiky

Nový Mustang je k dispozícii s elektromagneticky ovládanými tlmičmi MagneRide. Táto technológia dokáže až tisíckrát za sekundu analyzovať povrch vozovky, jazdné podmienky aj váš jazdný štýl. Podľa toho potom upravuje nastavenie tlmičov. Jazdné vlastnosti Mustangu sú tak ešte športovejšie a dynamickejšie.

Adaptívny podvozok pre plynulú jazdu 

Klenotom inovácií nového Fordu Mustang je podvozok s technológiou MagneRide™. Tento revolučný systém sleduje štýl vašej jazdy, povrch vozovky aj jazdné podmienky a údaje vyhodnocuje až 1000-krát za sekundu. Podľa nich reguluje tlmiče pre každé koleso zvlášť, čo zaručuje plynulejšie riadenie s rýchlejšou odozvou.

FORD MUSTANG

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VÁŠ NOVÝ FORD!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Menu