FORD TRANSIT PODVOZKY

Skladové vozidlá

MAXIMÁLNE PRODUKTÍVNE VOZIDLO

Toto vozidlo bolo vytvorené s prihliadnutím na každodenné potreby podnikania v spolupráci s odvetvím výroby karosérií, ktoré uľahčia vaše podnikanie. Päť rôznych dĺžok karosérie Fordu Transit Podvozkov, dva typy kabín a tri rôzne pohony vám v ich vzájomnej kombinácií ponúkajú naozaj obrovský výber. Takisto úplne nové 2-litrové motory Ford EcoBlue TDCi ešte viac znižujú spotrebu paliva. Široká škála funkcií a technológií v kombinácii s dobre vybavenou kabínou umožňuje mimoriadne jednoduchú jazdu a zvyšuje komfort jazdy. Či už potrebujete auto s uzavretou karosériou, chladiaci box, valník, prenosné dielne, sanitky alebo karavan, podvozok s kabínou vodiča Ford Transit bude vynikajúca voľba.

Stvorený pre akúkoľvek prestavbu a nadstavbu

Transit Podvozok predstavuje už od svojho uvedenia na trh profesionálnu platformu, na ktorej sa tvoria rôzne prestavby či nadstavby. Naši dizajnéri a inžinieri tesne spolupracujú s týmto priemyselným odvetvím a zabezpečujú, aby sa všetky štandardné typy karosérií a väčšina špecializovaných prestavieb a nadstávb dali jednoducho a pohodlne osadiť s minimálnym množstvom modifikácií.

S inteligentným pohonom všetkých kolies

Keď začne ísť do tuhého, nič sa nevyrovná trakcií všetkých poháňaných kolies. Inteligentný pohon všetkých kolies je k dispozícii pre vybrané varianty dodávky Transit. Tento systém neustále analyzuje úroveň priľnavosti každého kolesa a aktívne rozdeľuje hnaciu silu, aby bola čo najefektívnejšia.

Modelový cenník

Ford Transit podvozok singlecab

So širokou ponukou dľžky karosérií vhodných pre rôzne účely, napríklad prepravu tovaru, osôb či špeciálnych nákladov je tým pravým úžitkovým vozidlom. Transit Podvozok SingleCab je ponúkaný s nízkou strechou a možnosťou voľby rázvorov: krátky, stredný,dlhý, redĺžený alebo Jumbo predĺžený.

FORD TRANSIT podvozky

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VÁŠ NOVÝ FORD!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Menu