FORD S-MAX

Skladové vozidlá

DYNAMICKÝ S-MAX

Najnovšie inteligentné technológie a oslňujúci vzhľad, strhujúca dynamika a precízna ovládateľnosť, tým všetkým vyčnieva nový Ford S-MAX z davu. Flexibilitu, praktickosť a hospodárnosť má vo svojich génoch. Vďaka bohatej palete inteligentných technológií je jedným z najdômyselnejších vozidiel na trhu vo svojej triede. Či už preferujete aktívny životný štýl alebo dáte prednosť rodinnej pohode, práve ste našli auto, ktoré je pre vás ako stvorené. Ponúkne vám priestor, v ktorom môže pohodlne a štýlovo cestovať až sedem osôb.

Pokrokový Exteriér

Inteligentné svetlomety dokážu okrem intenzity regulovať aj tvar osvetľovanej plochy. Senzor monitoruje premávku a ak sa pred vami objaví iné vozidlo, automaticky upraví tvar diaľkových svetlometov. Vďaka tejto vlastnosti si nový Ford S-MAX zamilujete nielen vy, ale aj protiidúci vodiči, ktorých nebudú vaše diaľkové LED svetlá oslepovať. Systém adaptívneho LED osvetlenia Ford Dynamic monitoruje okolie vozidla a na základe toho vyberá vždy ideálny režim osvetlenia. Technologicky vyspelé svetlá dokážu osvietiť aj ťažko viditeľný priestor. Vďaka tomu uvidíte napríklad za zákrutu oveľa skôr a do väčšej vzdialenosti.

Špičkový interiér

Výraznou interiérovou inováciou nového Fordu S-MAX je systém flexibilných sedadiel. Sklápanie sedadiel v druhej a tretej rade poskytuje veľké množstvo variácií. Vďaka tomu si môžete prispôsobiť priestor interiéru podľa aktuálnej potreby. Ford S-MAX disponuje výhľadom, ktorý by vám mohli závidieť aj ľudia zvonku. Panoramatická strecha vytvára veľkorysý priestor a maximálny pocit voľnosti. Pokiaľ chcete dostať do interiéru maximum denného svetla, jediným tlačidlom ju môžete úplne otvoriť alebo iba čiastočne odsunúť. 

Nová technológia

Úplne nový S-MAX disponuje viac ako 16 pozoruhodnými jazdnými technológiami, ktoré využívajú kameru, pokrokový radar a ultrazvukové zariadenia, a prispievajú k bezpečnej jazde a lepšiemu ovládaniu vozidla. Technológie na báze senzorov, ktorými disponuje úplne nový S-MAX, zase výrazne uľahčujú parkovanie. Vylepšená technológia SYNC 2 poskytuje jednoduchý prístup k ovládaniu hudby, smartfónu, navigácie alebo klimatizácie. Všetky tieto funkcie môžete spravovať pomocou hlasových príkazov alebo prostredníctvom 8” dotykového displeja.

FORD S-MAX

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VÁŠ NOVÝ FORD!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Menu