FORD TOURNEO COURIER

Skladové vozidlá

ŠTÝLOVÝ A FLEXIBILNÝ TOURNEO COURIER

Nový Tourneo Courier je všestranný a kompaktný automobil, ktorý umožňuje bezproblémovo striedať prácu so zábavou. Súčasťou jeho nového interiéru sú aj flexibilné sedadlá, ktoré umožňujú pohodlne usadiť až päť cestujúcich. Alebo môžete vďaka flexibilnému riešeniu sedadiel zväčšiť batožinový priestor vozidla, aby ste uviezli všetko, čo potrebujete. Teraz navyše môžete využívať širokú ponuku pokročilých technológií, ktoré vám natoľko uľahčia život, že sa budete diviť, ako ste bez nich do tejto chvíle mohli žiť. Patria sem napríklad technológie, ktoré vám pomôžu byť prepojení s okolitým svetom alebo systémy zabraňujúce nechcenému prekročeniu povolenej rýchlosti. S jeho novým dizajnom a vylepšeným výkonom je nový Tourneo Courier najvhodnejším riešením pre prepravu vašej rodiny alebo nákladu.

Menej únavná a úspornejšia jazda

Tempomat umožňuje nastaviť požadovanú rýchlosť, ktorú potom automaticky udržuje, kým nezačnete sami brzdiť alebo zrýchľovať. Tlačidlá na volante umožňujú úpravu nastavenej rýchlosti aj počas jazdy. Nechýba ani nastaviteľný obmedzovač rýchlosti, ktorý pomáha dodržiavať prednastavenú maximálnu rýchlosť. Pomáha tak šetriť palivo a znižuje pravdepodobnosť neúmyselného prekročenia rýchlosti. Popri praktických výhodách prispievajú obe technológie k zníženiu vašej únavy na dlhých cestách.

Pokročilá hands-free technológia SYNC 3

Ford SYNC 3 je pokročilý multimediálny systém v novom Forde Tourneo Courier, ktorý vám umožňuje zostať v spojení a ovládať váš telefón a hudbu. Systém možno ovládať prostredníctvom hlasových príkazov alebo pomocou 6“ farebného dotykového displeja.

Nová šesťstupňová prevodovka ušetrí palivo

Nové Tourneo Courier je vybavené šesťstupňovou manuálnou prevodovkou, ktorá umožňuje pohodlnejšiu a úspornejšiu jazdu. Po dosiahnutí dostatočnej rýchlosti stačí preradiť na 6-ty stupeň a môžete si začať užívať jazdu a zároveň šetriť palivo. Radenie medzi jednotlivými stupňami je tiez hladšie a rýchlejšie.

FORD TOURNEO COURIER

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VÁŠ NOVÝ FORD!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Menu