FORD TRANSIT COURIER

Skladové vozidlá

KOMPAKTNÝ A ÚSPORNÝ TRANSIT COURIER

Nový, obratný Transit Courier je najkompaktnejšou dodávkou z radu Ford Transit, napriek tomu prináša praktickosť veľkých dodávok. Ponúka napríklad najväčší nákladový priestor v danej triede, ktorý pojme až 2,3 m3 nákladu. Nový Transit Courier je tiež vybavený veľkorysou výbavou a pokročilými funkciami, ktoré vám pomôžu udržiavať spojenie s okolitým svetom, či kontrolovať vašu rýchlosť. Zdokonalené verzie motorov nového Transitu Courier povýšili ekonomickosť jazdy na úplne novú úroveň.

Menej únavná a úspornejšia jazda

Tempomat umožňuje nastaviť požadovanú rýchlosť, ktorú potom automaticky udržuje, kým nezačnete sami brzdiť alebo zrýchľovať. Tlačidlá na volante umožňujú úpravu nastavenej rýchlosti aj počas jazdy. Nechýba ani nastaviteľný obmedzovač rýchlosti, ktorý pomáha dodržiavať prednastavenú maximálnu rýchlosť. Pomáha tak šetriť palivo a znižuje pravdepodobnosť neúmyselného prekročenia rýchlosti. Popri praktických výhodách prispievajú obe technológie k zníženiu vašej únavy na dlhých cestách.

Šesťstupňová prevodovka ušetrí čas

Nový Transit Courier je vybavený šesťstupňovou manuálnou prevodovkou, ktorá umožňuje pohodlnejšiu a úspornejšiu jazdu. Po dosiahnutí dostatočnej rýchlosti stačí preradiť na 6-ty prevodový stupeň a môžete si začať užívať jazdu a zároveň šetriť palivo. Radenie medzi jednotlivými stupňami je tiež teraz hladšie a rýchlejšie.

Pokročilá hands-free technológia SYNC 3

Systém SYNC 3 s hlasovým ovládaním a dotykovou obrazovkou predstavuje novú úroveň komunikačných a zábavných systémov. Táto 6“ dotyková obrazovka umožňuje intuitívne hlasové alebo dotykové ovládanie najdôležitejších funkcií ako je telefón, audio alebo navigácia. Napríklad vyvolať zoznam reštaurácií v okolí možno jednoduchým vyslovením povelu Mám hlad.

FORD TRANSIT COURIER

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VÁŠ NOVÝ FORD!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Menu