FORD TRANSIT

Skladové vozidlá

NAJVÄČŠIE ÚŽITKOVÉ AUTO

Ford Transit je možné označiť za ikonu medzi úžitkovými vozidlami. Nie je ťažké pochopiť prečo. Najväčšie užitkové vozidlo v našej ponuke je spoľahlivé, výkonné, bezpečné a pripravené poradiť si so všetkým, pred čo ho postavíte. Dnes to platí viac ako inokedy vďaka motorom z novej rady Ford EcoBlue. Ponúkajú vyšší výkon, ale nižšiu spotrebu aj emisie. Rovnako ako doteraz sa môžete tešiť na mimoriadne komfortnú a robustnú kabínu plnú technológií, ktorá vám uľahčia jazdu aj celý pracovný deň.

Viac miesta pre dlhé predmety

Ford Transit ľahko zvládne náklad, ktorý by ste s inými dodávkami museli prevážať na streche. Úložná plocha je teraz ešte dlhšia , takže v závislosti na zvolenej verzii môžete vo vnútri prevážať predmety dlhé až do dĺžky 4,21 metra. A to v úrovni podlahy, s nainštalovanou celoplošnou oceľovou priečkou.

Robustný Exteriér 

Nový Ford Transit je nielen mimoriadne vkusný, čo sa týka dizajnu, ale zároveň aj extrémne praktický. Do nákladného priestoru sa zmestia predmety štandardných rozmerov, ktoré môžete naložiť aj cez väčšie a praktickejšie bočné dvere. Tie majú teraz šírku otvoru až 1300 mm.

Chránený nákladový priestor

Podlaha je sériovo vybavená záťažovou krytinou. Krytina nielen chráni podlahu vašej dodávky, ale tiež znižuje hlučnosť počas jazdy. A pretože po stranách siaha až do výšky 100 mm, ľahko sa zametá, vysáva alebo vytiera. Praktické a vysoko účelné zároveň.

Modelový cenník

TRANSIT VAN

Transit Van je určený predovšetkým na prepravu nákladu. Je vybavený prepážkou plnej šírky a výšky vnútorného priestoru vozidla s možnosťou okienka v prepážke na dlhé predmety. V kabíne vozidla potom môžu byť dve alebo tri sedadlá. Je ponúkaný vo verziách s celkovou hmotnosťou od 2.900 kg do 4.700 kg, s voľbou rázvorov: stredný, dlhý a dlhý s predĺženým previsom vzadu a s možnosťou voľby výšky strechy: stredná alebo vysoká.

FORD TRANSIT

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VÁŠ NOVÝ FORD!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Menu