KIA OPTIMA GT

Skladové vozidlá

ŠPORTOVÝ NA TÝCH SPRÁVNYCH MIESTACH 

Kia Optima GT Line hrdo ukazuje svoju športovú stránku, ktorej nechýba množstvo pútavých detailov. Výnimočný vzhľad umocňujú výrazné predné LED svetlomety a zadné svetlá s čiernym rámovaním, unikátne bočné prahy, dvojitý výfuk a športové nárazníky. Ikonická mriežka chladiča.

GT vlastnosti

Nová Kia Optima píše ďalšiu kapitolu príbehu o vizionárskom dizajne. Ostré kontúry a športový vzhľad zanechajú dlhotrvajúci dojem. Model je vybavený 2,0-litrovým motorom T-GDi s výkonom 238 koní a množstvom pôsobivých detailov, napríklad dvojitými koncovkami výfuku, 18“ zliatinovými diskami kolies so špeciálnym dizajnom a červenými strmeňmi. Vnútri zasa nájdeme dynamické prvky ako športový združený prístroj, hliníkové pedále a športové sedadlá s puzdrovým dizajnom.

Komfortný interiér

Odvetrávané, elektricky ovládané predné sedadlá majú pamäťovú funkciu a sú skonštruované pre maximálne pohodlie. Sedadlá sú vyhrievané s nastaviteľnou úrovňou tepla. Nová funkcia náladového osvetlenia vytvára v kabíne vkusné farebné svetlo okolo palubnej dosky a dverí. Vyberte si niektorú zo šiestich farieb podľa aktuálnej nálady. Vďaka optimalizovanej zvukovej izolácii bude v kabíne ticho.

Jazdná dynamika

Pre tých, ktorí hľadajú vzrušenie: motor 2.0 T-GDi s výkonom 238 koní a s pôsobivými reakciami má vysoký výkon a spĺňa emisnú normu Euro 6d TEMP. Vychutnajte si optimálne jazdné vlastnosti s elektronicky ovládaným podvozkom (ECS) a posilňovačom riadenia namontovaným na hrebeňovom riadení. Prepnite do režimu šport pre ostrejšie riadenie a podvozok a znásobte vzrušenie.

 

 

KIA OPTIMA GT

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO KIA!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu KIA

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Vaše nové vozidlo KIA? Neváhajte nás kontaktovať!

Ladislav Čujko

Predajca / Zástupca riaditeľa

mobil: 0907 824 592
pevná linka: 044/3240933
e-mail: cujko@unicar.sk

Menu