KIA OPTIMA SW GT

Skladové vozidlá

ŠPORTOVÁ, PRIESTRANNÁ A NEODOLATEĽNÁ

Navrhnutá, aby robila dojem, úplne nová Kia Optima GT s 2.0 T-GDi motorom a výkonom 245 koní ponúka ostré kontúry a atletický dizajn. Taktiež má mnoho pútavých detailov ako sú štýlové prívody vzduchu, športové nárazníky a výrazné bočné prahy.

Pôsobivý exteriér

Dynamické bočné línie, silné ramená a dlhá línia strechy – Kia Optima Sportswagon stojí za pohľad. S High-tech LED svetlometmi nikdy nestratíte stopu. Bez pochýb: praktickosť nikdy nevyzerala tak dobre.

Komfortný interiér

Jemné materiály, vysokokvalitné a jemné koženné sedadlá. Elegantné detaily a športové akcenty vám urobia náladu pre vzrušujúcu jazdu. V zadnej časti, tónované sklá, ktoré chránia pasažiérov alebo náklad. Pre maximálne pohodlie bezdotykové otváranie batožinového priestoru, ktoré sa otvorí, ak je váš kľúč nablízku.

Veľkorysý batožinový priestor

Vozenie nákladu je jednoduché s 552 l batožinovým priestorom. Pre bezpečnejšie uloženie nákladu použite sieť, ktorú môžete uchytiť v koľajniciach v batožinovom priestore. Zväčšeniu priestoru napomôžu delené zadné sedadlá, ktoré sa dajú sklopiť jedným dotykom.

 

 

KIA OPTIMA SW GT

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO KIA!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu KIA

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Vaše nové vozidlo KIA? Neváhajte nás kontaktovať!

Ladislav Čujko

Predajca / Zástupca riaditeľa

mobil: 0907 824 592
pevná linka: 044/3240933
e-mail: cujko@unicar.sk

Menu