KIA OPTIMA SW PLUG-IN HYBRID

Skladové vozidlá

INOVATÍVNA Z KAŽDÉHO UHLA

Nová Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid s dynamickými líniami a mohutnou prednou časťou rozhodne nie je plachá. Jej ekologicky šetrný postoj zdôrazňujú viaceré príťažlivé detaily, ako napríklad špeciálne modré prvky v štýle eko na prednej mriežke chladiča a bočných prahoch či energeticky úsporné LED svetlomety. Aktívne vzduchové záklopky a 17” zliatinové disky zasa vylepšujú aerodynamické vlastnosti vozidla a dodávajú mu štýl.

Pútavý exteriér

Dizajn ktorý si zamilujete. Nový a flexibilný Plug-in Hybrid zaujme pozornosť hneď ako vojde do ulíc. Presvedčte sa sami!

Výrazný interiér

Vynikajúci dizajn dokáže viac, ako len potešiť oči. V interiéri nového modelu Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid vás vrelo privíta priestranná, dokonale prepracovaná kabína. Do cieľa vždy dorazíte s maximálnym pocitom pohody, k čomu okrem iného prispieva ľahko dostupný displej či upokojujúce biele kožené sedadlá.

Pokročila Plug-in Hybrid technológia

Privítajte novú úroveň hospodárnosti a dlhší dojazd v elektrickom režime než ponúkajú bežné plug-in hybridné vozidlá. Benzínový a elektrický motor spoločne zabezpečujú hladkú a úspornú jazdu. Takže môžete jazdiť s čistým svedomím. Pocit istoty zasa prináša jednoduchá údržba vozidla, ako aj 7-ročná záruka od spoločnosti Kia. Vrátane akumulátora.

 

 

KIA OPTIMA SW PLUG-IN HYBRID

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO KIA!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu KIA

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Vaše nové vozidlo KIA? Neváhajte nás kontaktovať!

Ladislav Čujko

Predajca / Zástupca riaditeľa

mobil: 0907 824 592
pevná linka: 044/3240933
e-mail: cujko@unicar.sk

Menu