KIA OPTIMA

Skladové vozidlá

INOVÁCIA Z KAŽDÉHO POHĽADU

Celkom nový model Kia Optima získava svoj osobitý vzhľad vďaka štíhlym líniám, sofistikovanému dizajnu a sebaistému postoju. Pozrite sa lepšie a nájdete ešte viac inovatívnych myšlienok, ktoré zapôsobia.

Inovačný design

Nová Kia Optima píše ďalšiu kapitolu príbehu o vizionárskom dizajne. Našim talentovaným európskym dizajnérom sa podarilo dosiahnuť tú správnu rovnováhu medzi prirodzeným štýlom, vizuálnymi inováciami a funkčnými vylepšeniami. Výsledkom je sedan, s ktorým sa dostanete na vyššiu úroveň.

Rafinovaný interiér

Pozoruhodný dizajn hlboko pod povrchom. Preto tento ohromujúci interiér novej Kia Optima by nemalo byť žiadne prekvapenie. Je rovnako moderný, rafinovaný a priestranný, v tomto automobile sa budete cítiť pohodlne bez ohľadu na svoje poslanie.

Dynamický exteriér

Nová Kia Optima priťahuje pohľady, kamkoľvek príde. Je charizmatická a má mohutné kontúry. Bez pohybu vystavuje na obdiv nezameniteľnú mriežku chladiča, ostré línie karosérie a predĺženú siluetu. Vďaka LED svetlometom, ktoré osvetľujú cestu, LED kombinovaným svetlám, ktoré vyzdvihujú zadnú časť vozidla a svojím atraktívnym vzhľadom skutočne oživí cestu.

 

 

KIA OPTIMA

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO KIA!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu KIA

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Vaše nové vozidlo KIA? Neváhajte nás kontaktovať!

Ladislav Čujko

Predajca / Zástupca riaditeľa

mobil: 0907 824 592
pevná linka: 044/3240933
e-mail: cujko@unicar.sk

Menu