MUSTANG MACH-E

FORD MUSTANG MACH-E – PLNE ELEKTRICKÉ SUV

Predstavujeme vám Ford Mustang Mach-E: Prvé plne elektrické SUV značky Ford. Krásne tvarovaný dizajn, najmodernejšie technológie a maximálny elektrický dojazd až 450 – 600 km (výsledky testu WLTP).

Ford Mustang Mach-E je elektrické SUV, ktoré poskytuje okamžitú akceleráciu. Model GT dosahuje zrýchlenie z 0 na 100 km/h len za 3,7 sekundy.

Pripravte sa na to, že sa znova zamilujete do šoférovania.
  • špeciálny bonus pre vybrané skladové verzie AWD až 8 500 €
  • FORD EV DOTÁCIA až 5 000 € (kompletné podmienky v sekcii DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE)
  • výkonné EV SUV s výkonom až 487k a 860Nm
  • s dojazdom až 600 km
  • predĺžená záruka Ford Protect na 5 rokov/120 000 km
  • bohatá sériová výbava
ZIMNÁ JAZDA V SUV FORD MUSTANG MACH-E
Ford Mustang Mach-E bol testovaný v extrémne chladných podmienkach. Všetky elektrické vozidlá (EV) majú menej energie pri nízkych teplotách v porovnaní s vyššími teplotami. Deje sa to v dôsledku chémie batériových článkov. Extrémne teploty často spôsobia, že z batérie sa čerpá viac energie (vyhrievané čelné sklo, vyhrievané sedadlá, klimatizácia atď.), ale existuje niekoľko spôsobov, ako optimalizovať batériu a dosiahnuť maximálnu účinnosť. Ideálne je využívať termo manažment batérie a pred odchodom si v aplikácii FordPass či prostredníctvom vstavanej navigácie navoliť čas odjazdu a požadovanú teplotu (vozidlo musí byť pripojené k nabíjacej stanici). Nielenže budete mať pri príchode k vozidlu vychladený alebo vyhriaty interiér, ale vozidlo tiež zabezpečí optimálnu prevádzkovú teplotu batérie pri odjazde, čím sa tiež optimalizuje dojazd. Odporúčame aj plánovať nabíjacie zastávky cez vstavanú navigáciu, vozidlo vtedy pripraví batériu na dosiahnutie maximálnej rýchlosti nabíjania.
LACNEJŠIA PREVÁDZKA
Kedže majitelia elektromobilov netankujú, ich prevádzkové náklady na vozidlo sú podstatne nižšie. Koľko však môžete ušetriť prechodom na elektromobil? Úspora sa môže vyšplhať  až 1 965 EUR* a to pri najazdených 20 000 km ročne, spotrebe paliva (6,60 L/100 km), cene paliva 1,9 EUR/liter, pri domácich nákladoch na elektrickú energiu vo výške 0,35 EUR/kWh, verejných nákladoch na elektrinu 0,59 EUR/kWh, spotrebe energie 16,5 kWh/100 km a pri 90 % nabíjania u vás doma.
DOKONALÉ FIREMNÉ AUTO

Mnoho spoločností teraz ponúka svojim zamestancom na výber širokú škálu firemných vozidiel. V ponuke sú často elektromobily s množstvom moderných technológií a bezpečnostných či iných asistentov.

Plne elektrický Ford Mustang Mach-E by mohol byť pre vás dokonalým firemným autom vďaka:
• nulovým emisiám pri jazde, ktoré umožňujú prístup do ultra nízkoemisných zón,
• funkciám pripojenia, ako je SYNC4, ktoré pomáhajú pri plánovaní cesty,
• priestrannému interiéru a praktickému úložnému priestoru pre každý účel vašej cesty.

FORD MUSTANG MACHE-E

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VÁŠ NOVÝ FORD!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Some text
Menu