NOVÝ FORD FOCUS HATCHBACK

Skladové vozidlá

NOVÝ A USILOVNEJŠÍ

Nový Ford Focus bol vyvinutý úplne od začiatku a uvádza novú éru technológií, komfortu, priestoru a pôžitku z jazdy v segmente vozidiel strednej veľkosti. Je ochotný splniť čokoľvek, stačí mu o tom iba povedať. Ford Focus je presne ten typ, s ktorým si rozumie každý.

V pohodlí a kontakte so svetom

Čisté línie, prehľadné usporiadanie a vycibrený vzhľad. Interiér nového Focusu je ešte komfortnejší, priestrannejší a štýlovejší než kedykoľvek predtým. A je tiež prepojenejší s digitálnym svetom. Systém SYNC 3 s hlasovým ovládaním umožňuje bezpečne obsluhovať telefón, zábavné funkcie alebo navigáciu. Vďaka rozhraniu Applink a funkciám Apple CarPlay a Android Auto navyše môžete ovládať niektoré vaše obľúbené aplikácie.

Dynamika a hospodárnosť, ktorú potrebujete

Úplne nový Focus ponúka paletu výkonných a mimoriadne úsporných motorov, ktoré môžu byť kombinované so šesťstupňovou manuálnou alebo osemstupňovou automatickou prevodovkou. Karoséria je navyše navrhnutá tak, aby okrem športového vzhľadu zaisťovala skvelé aerodynamické vlastnosti, ktoré pomáhajú znižovať spotrebu paliva.

Vaša bezpečnosť je našou prioritou

Nad vašou bezpečnosťou a bezpečím vašej rodiny aj ostatných pasažierov bdie okrem špičkových pasívnych prvkov bezpečnostnej výbavy aj množstvo pokročilých inteligentných technológií. Napríklad funkcia Pre-Collision Assist s detekciou chodcov a cyklistov vás upozorní na potenciálne kolízie a dokonca začne automaticky brzdiť, ak sami včas nezareagujete. Automatická aktivácia bŕzd po náraze pomáha predchádzať nechcenému pohybu vozidla v prípade, že dôjde k nehode a následnej strate kontroly nad riadením. Tieto asistenčnej technológie sú súčasťou štandardnej výbavy.

Modelový cenník

Urobte dojem s výbavou Titanium

S úplne novým Fordom Focus Titanium zaručene vzbudíte pozornosť. Elegantné, dokonale tvarované línie podčiarkujú vzhľad automobilu a súčasne zlepšujú jeho aerodynamiku. Medzi prvky výbavy patrí napríklad 16″ kolesá z ľahkých zliatin, chrómovaná mriežka chladiča a zadné LED svetlá. To všetko dotvára dizajn nového Focusu, ktorý rovnako skvele vyzerá ako aj jazdí.

NOVÝ FORD FOCUS HATCHBACK

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VÁŠ NOVÝ FORD!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Menu