NOVÝ PEUGEOT 208

AUTO DO MESTA S ELEKTRICKÝM POHONOM ALEBO SPAĽOVACÍM MOTOROM

Auto do mesta PEUGEOT 208 upúta svojim mladistvým vzhľadom a výraznou športovou siluetou. Súčasťou jeho interiéru je aj originálny  PEUGEOT i-Cockpit® 3D. 

Doprajte si slobodu pri výbere vášho mestského automobilu s  benzínovým, naftovým alebo elektrickým motorom s dojazdom až do  362 km (podľa WLTP  ), vďaka nášmu deklarovanému záväzku Power of choice  .

Ak sa chcete dozvedieť viac o mestskom elektromobile, prečítajte si všetky recenzie modelu PEUGEOT e-208.

 

PEUGEOT 208, NEODOLATEĽNÝ DIZAJN

PEUGEOT 208 sa môže pochváliť výraznou, športovou siluetou a oslovuje čistými líniami, ktoré podčiarkujú jeho moderný vzhľad.
PEUGEOT e-208 je zosobnením revolúcie v mobilite.

PEUGEOT 3D i-Cockpit®

Užite si dynamickú a intuitívnu jazdu s kompaktným multifunkčným volantom , konfigurovateľným 3D prístrojovým panelom , veľkým 10″ dotykovým displejom  a 7 „klavírnymi“ prepínačmi „toogle“ .

Interiér si môžete prispôsobiť aj ambientným RGB LED podsvietením, na výber máte 8  farieb   pre čo najpôsobivejší vzhľad.

Veľkolepý interiér 

Otvorte dvere a spoznajte priestranný interiér s výnimočným spracovaním detailov a pracoviskom vodiča jednoduchým na obsluhu. 

NOVÝ PEUGEOT 208

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO PEUGEOT!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu PEUGEOT

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Vaše nové vozidlo PEUGEOT? Neváhajte nás kontaktovať!

Michal Harich

Predajca

mobil: 0917 555 4432
pevná linka: 044/32409556
e-mail: peugeotpredaj@unicar.sk

Menu