PEUGEOT 208

Skladové vozidlá

JEDNODUCHO NEODOLATEĽNÝ

Športový a prepracovaný dizajn, šarm a sebavedomie PEUGEOT 208 sú zrejmé na prvý pohľad. Predné hmlové svetlomety v spodnej časti nárazníka v kombinácii s výraznou vizuálnou identitou, vozidlo opticky rozširujú, takže pôsobí dynamickým a robustným dojmom. PEUGEOT 208 -to je neodolateľná výzva sadnúť si za volant.

Efektívny a bezpečný 

Nový PEUGEOT 208 ponúka ideálnu kombináciu kompaktnosti, osvetlenia, aerodynamiky a „cítenie“ cesty – perfektné spojenie komfortu a držania na ceste. V kombinácii s novými technologickými prvkami a šírokými výberu možnosťami poslednej generácie benzínových motorov PureTech a dieselovými motormi BlueHDi, kde všetky motorizácie spĺňajú emisnú normu EURO 6, je nový 208 výkonným efektívny a spĺňa tak vśetky štandardy v segmente.

Svieži a moderný exteriér

Mestský hatchback s jedinečnou osobnosťou a sofistikovaným štýlom, PEUGEOT 208 ponúka šik športové kontúry s modernými, dynamickými proporciami(zmenšený presah obrysu vozidla, kompaktná výška) a prepracovaným dizajnom (dôkladne vytvarovanými bokmi, chrómovým lemovaním okien od poslednej úrovne výbavy).

Interiér prepracovaný do detailov

Interiér je v športovom, modernom a jednoduchom dizajne, ktorý perfektne ladí so štýlom exteriéru. Ľahké, ale výrazné spracovanie prístrojovej dosky, vetranie v tvare očí mačkovitej šelmy a vybrúsené prvky… To všetko hovorí o tom, aký veľký dôraz a pozornosť sú venované každému detailu. Teplom formovaná prístrojová doska je jemná na dotyk a dodáva tak samotnej prístrojovej doske ešte kvalitnejší vzhľad.

PEUGEOT 208

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO PEUGEOT!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu PEUGEOT

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Vaše nové vozidlo PEUGEOT? Neváhajte nás kontaktovať!

Ing. Michal Čujko

Predajca

mobil: 0907 020 212
pevná linka: 044/3240956
e-mail: peugeotpredaj@unicar.sk

Menu