NOVÝ PEUGEOT 3008 SUV

Skladové vozidlá

VŠESTRANNÉ SUV 3008

SUV Peugeot 3008 doslova zo seba vyžaruje inovácie, ktoré ukrýva pod esteticky pôsobivou a robustnou karosériou. Tento štýlový model spája klasický pôžitok z jazdy s najnovšími technológiami. K tomu pridáva mimoriadne úsporné motory.

Elegantný dizajn

SUV Peugeot 3008 prichádza s unikátnym dizajnom ostrých línií. Aerodynamicky čisté krivky zvýrazňuje špeciálne lakovaná strecha Black Diamond. Zadná časť nadväzuje na inovatívny štýl karosérie, aby auto tvorilo jeden harmonický celok.  Na zadnom čiernom paneli vynikne nezameniteľný svetelný podpis. Peugeot 3008 spoznáte podľa LED svetiel aj uprostred noci.

Presvedčivé ovládanie

S vyvýšenou pozíciou šoféra a väčšou svetlou výškou podvozka prináša SUV Peugeot 3008 excelentnú ovládateľnosť a stabilitu na ceste. Užite si bezpečné ovládanie auta na ceste a zároveň prežívajte radosť z jazdy.

Active safety brake

Táto technológia poslednej generácie automatického núdzového brzdenia sníma objekty pred autom a zabraňuje kolízii. Kamera s radarom dokážu rozlíšiť statické a pohyblivé prekážky. V prípade, že vodič nereaguje na hroziace nebezpečenstvo a nezačne brzdiť, systém samočinne spustí núdzové brzdenie. Takto Active Brake Safety pomáha predísť kolízii alebo znižuje následky prípadného nárazu.

NOVÝ PEUGEOT 3008 

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO PEUGEOT!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu PEUGEOT

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Vaše nové vozidlo PEUGEOT? Neváhajte nás kontaktovať!

Michal Harich

Predajca

mobil: 0917 555 443
pevná linka: 044/3240955
e-mail: peugeotpredaj@unicar.sk

Menu