PEUGEOT 308 GTi

Skladové vozidlá

ATRIBÚTY ŠPORTOVÉHO VOZIDLA

Nový PEUGEOT 308 GTi T je automobil, ktorý vám zrýchli tep! Jeho dizajn, výbava aj exkluzívny pohon sú prísľubom rýdzeho automobilového potešenia.

Strhujúci štýl interiéru 

Každý detail potvrdzuje silu vozidla: kožený volant s červeným prešitím a logom GTi, čalúnenie v kombinácii látka/Alcantara, pedále a opierka nohy z nerezovej ocele a hliníkové prahy s nápisom . To všetko predstavuje nový Peugeot 308 GTi.

Výkon ktorý poteší

Všetky dôležité komponenty nového PEUGEOT 308 GTi boli vyvinuté v spolupráci s PEUGEOT SPORT a ak chcete, aby sa pre vás riadenie premenilo v skutočný pôžitok, potom stačí aktivovať Driver Sport Pack a spoznáte, že jazdný prejav vozidla 308 GTi nemá konkurenciu. Istotu za volantom vám dodá špičková technologická výbava a rad asistenčných systémov riadenia.

Vedený zmyslami dravca

Temperament nového športového vozidla PEUGEOT 308 GTi 270 by PEUGEOT SPORT je dielom jeho exkluzívneho motora 1.6 THP 270 S&S MAN6, s ktorým dosahuje špičkové výkony. Tento živý automobil sa na uzavretom pretekárskom okruhu môže premeniť v pravý pretekársky špeciál (s možnosťou vypnutia ESP) a vy pri šoférovaní zažijete v úlohe pilotaskutočne nezabudnuteľné okamihy.

PEUGEOT 308 GTi

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO PEUGEOT!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu PEUGEOT

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Vaše nové vozidlo PEUGEOT? Neváhajte nás kontaktovať!

Dominika Šimčeková

Predajca

mobil: 0907 020 212
pevná linka: 044/3240956
e-mail: peugeotpredaj@unicar.sk

Menu