PEUGEOT 308

Skladové vozidlá

DOKONALE NALADENÝ

Nový kompaktný 5-dverový PEUGEOT 308 je odvážnejší ako kedykoľvek predtým, aby priniesol celkom nový pôžitok z jazdy. Luxusný interiér na prvý pohľad neodolateľný Vás očarí svojimi modernými vymoženosťami.  

Výrazná osobnosť

Nezabudnuteľné stretnutie! Svojou osobitosťou si vás  Nový PEUGEOT 308 získa od prvého okamihu. Uprostred výraznej prednej masky sa vyníma znak leva a nové disky kolies z ľahkých zliatin Zyrcon 16“ štýlovým spôsobom zdôrazňujú eleganciu vozidla. Svoj ušľachtilý charakter Nový PEUGEOT 308 potvrdzuje typickým svetelným podpisom.

Mení zvyklosti

Nechajte na seba zapôsobiť neodolateľný šarm Nového PEUGEOT 308 GT, ktorého ušľachtilú eleganciu umocňuje čierny difúzor a 18“ disky kolies z ľahkých zliatin Diamant. O jeho energickom temperamente vypovedá aj znížený podvozok, ktorý mu dodáva ešte dynamickejší vzhľad. Vyskúšajte sériovo dodávaný Driver Sport Pack, s ktorým vozidlo získa dynamický prejav, ktorý nemá obdobu.

Stvorený pre výkon

Športový vo všetkých ohľadoch! Nový PEUGEOT 308 GT vám pre vaše potešenie a špičkové výkony ponúka exkluzívne motory, benzínový motor 1.6 THP s výkonom 205 koní alebo naftový motor 2.0 BlueHDi s výkonom 180 koní, ktorý je spojený s úplne novou 8-stupňovou prevodovkou EAT8.

PEUGEOT 308

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO PEUGEOT!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu PEUGEOT

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Vaše nové vozidlo PEUGEOT? Neváhajte nás kontaktovať!

Dominika Šimčeková

Predajca

mobil: 0907 020 212
pevná linka: 044/3240956
e-mail: peugeotpredaj@unicar.sk

Menu