CITROËN C-ZERO

100% ELEKTRICKÁ SILA

Toto malé mestské vozidlo bolo navrhnuté pre zlepšenie vašej mobility v meste: malé rozmery, rýchle nabíjanie a dojazd postačujúci pre každodenné trasy. To všetko v tichu, ktoré vám umožní zabudnúť na hluk mesta. Tento model je skutočnou koncentráciou technológií a kreativity, odpovedá na výzvy budúcnosti!

Úplne jednoduchý a spoľahlivý

Pri naštartovaní motora okamžite dá zvukový signál ktorý oznámi , že vozidlo je pripravené na jazdu. Už len dva pedále pri jazde – plynový a brzdový ostatok nechajte na novom C-ZERO. 

Už žiadne čerpacie stanice

Zabudnite na čerpacie stanice! Citroën C-ZERO je poháňaný elektrickým motorom s výkonom 49kW (alebo 67 k podľa ES/EHK) napojeným na lítium-iónovú batériu s kapacitou 14,5 kWh. Táto batéria dodáva energiu potrebnú na zásobovanie motora ako aj klimatizácie a vykurovacieho systému. Maximálna rýchlosť vozidla je 130 km/h a jeho dojazd približne 150 km bohato postačujú na každodenné trasy.

Malý ale komfortný

V palubnej doske konštruovanej v čistom štýle sú zabudované ovládače audio systému a klimatizácie. Rozmiestnenie ovládacích prvkov je funkčné a intuitívne. Po nastúpení do vozidla objavíte ako elektrický motor uvoľňuje množstvo priestoru pre všetkých cestujúcich. Napriek malým rozmerom je Citroën C-Zero plnohodnotné 4-miestne vozidlo, ktoré zároveň ponúka aj praktický batožinový priestor s objemom 166 litrov.

CITROËN C-ZERO

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO CITROËN!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu CITRÖEN

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Váš nový CITRÖEN? Neváhajte nás kontaktovať!

Vladislav Buday

Obchodný zástupca CITRÖEN

mobil: 0905 472 084
pevná linka: 044/3240926
e-mail: buday@unicar.sk

Menu