VÝNIMOČNÝ CITROËN

Citroën je francúzsky výrobca automobilov, ktorý je súčasťou skupiny PSA Peugeot Citroën od roku 1976. Založený v roku 1919 francúzskym priemyselníkom André-Gustave Citroën. V roku 1934 spoločnosť založila svoju povesť inovatívnej technológie s trakčnou technológiou. Toto vozidlo bolo prvým hromadne vyrábaným vozidlom s pohonom predných kolies na svete, ale tiež jedno z prvých vozidiel s jednotným typom karosérie, bez podvozku s mechanickými komponentmi.

Vozidlo s pohonom predných kolies, model 2CV, DS, SM, Picasso, DS línia, reklamné a športové úspechy… Od roku 1919 má značka Citroën kreativitu a technológiu hlboko zakorenenú vo svojej DNA.

 

ŠIROKÁ PONUKA VOZIDIEL

Vyberte si zo širokej ponuky vozidiel CITROËN. Vyberte si na webe alebo priamo na predajni. Ponúkame vám osobné aj úžitkové vozidlá CITROËN. Nebaví vás čakať? Vyberajte zo skladových alebo jazdených vozidiel a kúpte si svoje vysnívané vozidlo ešte dnes.

BEZKONKURENČNÉ FINANCOVANIE

U nás si môžete zaobstarať úplne nový CITROËN aj bez okamžitého platenia. Zvoľte si pre vás ideálny spôsob financovania a nové vozidlo môžete mať splatené do jedného roka. S naším najlepším financovaním na 1/3 bude vaše už po dvoch splátkach.

Menu