O nás

Za každou značkou sa skrýva silný príbeh. A za každým príbehom stoja ľudia. Ďakujeme, že už 22 rokov píšete spolu s nami príbeh „značky“ UNICAR. Tešíme sa na ďalšie roky vašej dôvery… Ďakujeme!

Spoločnosť UNICAR s.r.o. bola založená v roku 2002  v Liptovskom Mikuláši, transformáciou  szčo  – UNICAR- Peter Brtáň, ktorý od r. 1996 započal kariéru koncesionára zn. Citroen v Liptovskom Mikuláši.
Vďaka každodennému nasadeniu partie ľudí, pre ktorých je práca záľubou a ktorí dnes tvoria stabilný základ spoločnosti UNICAR, sa firma stala najväčším  predajcom nových a certifikovaných jazdených automobilov na Liptove pre zn.  CITROEN, KIA, FORD a PEUGEOT.

Naše najdôležitejšie udalosti :

– v roku 2007  sme prístavbou k budove CITROEN v Lipt. Mikuláši vybudovali nový showroom a rozšírili tak  naše portfolio značiek o Kórejskú zn. KIA
– v roku 2012  sme v Lipt. Mikuláši vybudovali a otvorili predajno servisné centrum FORD, zároveň  v našich troch predajno-servisných miestach autorizovaných prevádzkach značiek CITROEN, KIA a FORD sme predali spolu 350 ks nových a jazdených vozidiel. Cez naše autoservisy sme vybavili viac ako 4000 servisných zákaziek
– v roku 2015 sme predali takmer 450 ks nových a jazdených vozidiel. Vybavili sme viac ako 5000 servisných  zákaziek.
– v októbri r. 2017 sme začali s výstavbou nového showroomu  pre zn. PEUGEOT a servisného komplexu spolu s klampiarskou dielňou a lakovňou.
– v roku 2017 sme rozšírili portfólio našich značiek. V Liptovskom Mikuláši sme otvorili najmodernejší predajno-servisné centrum PEUGEOT
– v tomto roku sme predali viac ako 500 ks nových a jazdených vozidiel.

Spoločnosť UNICAR od r. 2006 pracuje v systéme manažmentu kvality certifikovaného podľa normy ISO 9001:2008.

Každodenná osobná zaangažovanosť celého vedenia spoločnosti nám pomáha dosahovať maximálnu kvalitu ako pri predaji nových vozidiel aj taktiež v rámci všetkých servisných procesov.

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania. Pevne veríme, že naša úprimná snaha byť najlepší v tom čo robíme, prinesie očakávanú odmenu, ktorou je pre nás maximálna spokojnosť našich zákazníkov. K nášmu cieľu vedie ešte dlhá a náročná cesta, našou výhodou je ale fakt, že nás táto práca skutočne baví.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Menu