Nový CITROËN C3 AIRCROSS

SUV NOVEJ GENERÁCIE

Citroën C3 AIRCROSS sa vo svete SUV odlišuje svojim postojom plným sily, originality a sviežosti.  
V jeho štýle sa snúbi robustnosť a ochrana vďaka vysokej kapote, korú zvýrazňujú chrómované dvojité šípy, v ktorých je inegrovaný svetelný LED podpis.

Robustný a ochranný dizajn

Nový C3 AIRCROSS má úplne nový postoj v tomto segmente vďaka jeho krátkej a zároveň vysoko posadenej svalnatej kapote. Pôsobí robustne a svojou horizontálnou rovnováhou a ušľachtilými vypuklými kontúrami presadzuje svoj svetelný podpis vpredu i vzadu bez akéhokoľvek náznaku agresivity. SUV preberá grafický podpis Citroën so svetlometmi rozdelenými do dvoch úrovní. Zhodnocujú výraz prednej strany vozidla a dodávajú mu rovnaký svetelný podpis pre všetky nové modely značky.

85 farebných kombinácií

Citroën C3 AIRCROSS si môžete upraviť podľa vášho vkusu: ponúka 8 farieb karosérie, 3 farby strechy a 4 Packs Color. Celkovo si môžete vybrať spomedzi 85 kombinácií. Nič nie je nechané na náhodu, personalizácia je premyslená do najmenších detailov: sklá zadných postranných okienok s efektom žalúzií a strešné nosiče dopĺňajú farebné kryty spätných zrkadiel, ozdobné rámy svetlometov a stredové krytky kolies.

Až 520 litrov batožinového priestoru

Pokiaľ ide o batožinu, cestujúci nie sú obmedzení, pretože vozidlo C3 Aircross sa môže pochváliť najväčším batožinovým priestorom vo svojom segmente a ľahším prístupom vďaka širokému vstupu, veľkému otvoru zadných výklopných dverí
a nízkej nakladacej hrane.

Nový CITROËN C3 AIRCROSS

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO CITROËN!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu CITRÖEN

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Váš nový CITRÖEN? Neváhajte nás kontaktovať!

predajca

Obchodný zástupca CITRÖEN

mobil: 0905 472 084
pevná linka: 044/3240926
e-mail: buday@unicar.sk

Menu