FORD GALAXY

Skladové vozidlá

NOVÉ RODINNÉ GALAXY

Nový Ford Galaxy je vozidlom, ktoré prináša úplne novú úroveň cestovania. Vyznačuje sa veľmi flexibilným riešením sedadiel až pre sedem osôb. V priestrannej a komfortnej kabíne je dostatok miesta na to, aby ste sa mohli pohodlne usadiť, uvoľniť sa a vychutnať si každú cestu. Ak dokážete oceniť kombináciu prémiovej kvality, elegantného, pritom však moderného dizajnu a najnovších technológií, presadnite do nového Fordu Galaxy a pripravte sa na cestovanie v maximálnom priestore a pohodlí.

Jednoduché sklápanie sedadiel

Inovatívny systém ľahkého sklápania sedadiel EasyFold umožňuje sklopiť ktorékoľvek sedadlo v druhom rade úplne jednoduchým stlačením tlačidla. Pri nakladaní väčších predmetov potom oceníte funkcie Easy Fold a Power Raise, ktorých zásluhou možno sedadlá v treťom rade tlačidlom sklápať aj narovnať.

Zrkadlá, ktoré uvidia za vás

Systém stráženia mŕtvych uhlov prispieva k bezpečnejším zmenám jazdných pruhov. Jeho radarové senzory totiž sledujú oblasť mŕtvych uhlov na oboch stranách vozidla. Ak zaznamenajú vozidlo, ktoré vám zostáva skryté, rozsvieti sa v spätnom zrkadle na zodpovedajúcej strane oranžová kontrolka.

Moderný vzhľad

Nový Ford Galaxy prináša moderný vzhľad. Zvýšená lichobežníková mriežka chladiča je umiestnená nad charakteristickou dolnou mriežkou po celej šírke prednej masky.V zadnej časti vzniká taksito moderný efekt vďaka splynutiu okenného skla s koncovými svetlami, čo vytvára dojem väčšej presklenej plochy. Tenké stĺpiky čelného skla optimalizujú výhľad zvnútra a zvyšujú vizuálny efekt.

FORD GALAXY

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VÁŠ NOVÝ FORD!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Menu