nový – CITROËN C3

 

 

 

PRIVÍTAJTE NOVÝ Citroën C3

Citroën C3, ktorý sa bude vyrábať na Slovensku. Z Trnavy poputuje do sveta moderný elektromobil s jedinečným dizajnom.

Citroën C3 hrdo uvádza štvrtú generáciu najpopulárnejšieho vozidla značky, z ktorého sa od uvedenia prvej generácie v roku 2002 predalo viac ako 5,6 milióna kusov. Model C3 predstavuje 29 percent európskeho objemu predaja automobilky Citroen. V roku 2022 získal model C3 celkovo 11-percentný podiel na európskom trhu v segmente B.

Citroën C3 PONÚKA BEZKONKURENČNÉ POHODLIE V RÁMCI TRIEDY

Prvýkrát v histórii hatchbacku C3 bude súčasťou základnej výbavy vozidla inovatívne a exkluzívne odpruženie. Progresívne hydraulické dorazy, neviditeľné pre vodiča a pasažierov, zaisťujú jedinečné pohodlie na ceste a pocit lietajúceho koberca. Vďaka tomu vzniká dojem, že auto sa pri jazde po nerovnom teréne kĺže. V každom rohu vozidla sa v spojení s tlmičom a pružinou používajú dva dorazy namiesto mechanických dorazov – jeden na stlačenie a druhý na dekompresiu (alebo odskok). Pohodlie dotvárajú nové sedadlá Citroën Advanced Comfort, ktoré využívajú dodatočnú penu a zabezpečujú komfort bez ohľadu na dĺžku jazdy.

BEZKONKUREČNÝ VNÚTORNÝ PRIESTOR

Nový Citroën C3 je iba o 19 mm dlhší a 6 mm širší ako jeho predchodca, ale v interiéri ponúka viac priestoru pre pasažierov na predných aj zadných sedadlách. Batožinový priestor za zadnými sedadlami má objem 310 litrov. Vnútri vozidla sa však nachádzajú viaceré šikovné odkladacie priestory pre menšie predmety.

BOHATÁ VÝBAVA

Nový Citroën C3 dostal C-Zen Lounge, teda inovatívny, priestranný a dobre vybavený interiér, ktorý pretvára tradičnú palubnú dosku na vyššiu úroveň. Vďaka veľkému čelnému sklu a horizontálnej čelnej stene, ktorá sa graficky tiahne cez celé vozidlo a lemuje ho, majú vodič a spolujazdec čistý a ničím nerušený výhľad dopredu, ako keby sa pozerali cez široký oblúk s typickými vertikálnymi vetracími otvormi značky Citroen.

Stredový panel auta zdobí 10-palcová dotyková obrazovka, ktorá sa prostredníctvom systémov konektivity poľahky prepojí s vašim smartfónom. Moderné technológie zvýšia aj vašu bezpečnosť. Postarajú sa o to viaceré asistenčné systémy ako systém núdzového brzdenia (Active Safety Break), systém monitorovania pohybu v jazdných pruhoch, systém sledovania dopravných značiek a mnohé ďalšie. Vo výbave nechýbajú ani parkovacie senzory s parkovacou kamerou, tempomat, elektronická parkovacia brzda či inteligentné diaľkové svetlomety.

 

VYNIKAJÚCI POMER CENY A HODNOTY 

Citroen sa snaží sprístupniť elektromobilitu masám, o čom svedčí aj očakávaná predajná cena nového modelu Citroën e-C3. Jeho cenovka vo verzii s dojazdom až 320 kilometrov by mala začínať na úrovni od 23 300 eur. V roku 2025 by mala prísť na trh aj verzia s dojazdom 200 kilometrov s cenou už od 19 990 eur. Z hľadiska výbavy budú mať zákazníci na výber dve možnosti – nižšiu You a vyššiu Max.

Citroën e-C3 sa bude vyrábať v trnavskej automobilke Stellantis Slovakia, kde odštartuje jeho sériová produkcia v prvej polovici roku 2024. Tento projekt bol z pohľadu automobilky výnimočný v tom, že od úplného začiatku na ňom pracovali tímy z Trnavy. Na rozdiel od minulosti boli aj všetky prototypy nového Citroënu e-C3 vyrobené v Trnave a nie vo vývojových centrách vo Francúzsku, Taliansku alebo Nemecku

NOVÝ – CITROËN C3

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO CITROËN!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu CITRÖEN

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Váš nový CITRÖEN? Neváhajte nás kontaktovať!

predajca

Obchodný zástupca CITRÖEN

mobil: 0905 472 084
pevná linka: 044/3240926
e-mail: buday@unicar.sk

Menu