Nový CITROËN C5 AIRCROSS PLUG-IN-HYBRID

TECHNOLÓGIA PLUG-IN HYBRID

Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid je našim prvým dobíjateľným hybridným modelom. Predstavuje prvú fázu našej ofenzívy „Low Emission Vehicles“, ktorá vyústi v elektrifikáciu 100 % modelovej rady od roku 2025. SUV Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid spája všetky výhody 100 % elektrického režimu jazdy v každodennej premávke a viacúčelovosť a dojazd svojho spaľovacieho motora na väčšie vzdialenosti.

VYŠŠÍ VÝKON PRE VAŠE POHODLIE

VĎAKA KOMBINÁCII ELEKTROMOTORA A SPAĽOVACIEHO MOTORA SI VYCHUTNÁTE PLYNULÚ JAZDU, KOMBINOVANÝ VÝKON 225 K A OKAMŽITÉ ZRÝCHLENIE.

DOJAZD  – UĽAHČENÉ DOBÍJANIE

V prípade klasickej elektrickej zásuvky sa batéria dobije za noc (za 4 až 7 hodín v závislosti od typu zásuvky). Ak vlastníte Wall Box 32A, dobíjanie batérie trvá menej ako 2 hodiny. Dobíjanie možno naprogramovať, nastaviť ho na určitý časový úsek a využívať tak výhodné tarify (počas hodín slabej prevádzky – mimo špičky). Toto naprogramovanie vykonáte na dotykovom displeji v kabíne alebo prostredníctvom vášho smartfónu v aplikácii MyCitroën.

INTUITÍVNE ROZHRANIA

V kabíne štedrých objemov je C5 Aircross Plug-in Hybrid vybavený špecifickými rozhraniami:
– 12,3-palcový nastaviteľný digitálny združený prístroj, ktorý zobrazuje všetky  informácie charakteristické pre hybridné vozidlo: indikátor výkonu, dojazd vozidla v elektrickom a v benzínovom režime, čas nabíjania, rýchlosť nabíjania alebo jazdné režimy,
– 8-palcový dotykový displej umožňujúci prístup k jazdným informáciám ako je riadenie toku energie alebo štatistiky spotreby,
– volič na výber jazdného režimu: ELECTRIC, HYBRID alebo SPORT,
– elektrochromatické vnútorné spätné zrkadlo bez rámu s ukazovateľom jazdy v elektrickom režime: pri jazde na 100 % elektrický režim sa rozsvieti Cyan LED-ka.

Nový CITROËN C5 AIRCROSS PLUG-IN-HYBRID

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO CITROËN!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu CITRÖEN

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Váš nový CITRÖEN? Neváhajte nás kontaktovať!

predajca

Obchodný zástupca CITRÖEN

mobil: 0905 472 084
pevná linka: 044/3240926
e-mail: buday@unicar.sk

Menu