SERVIS

Martin Šebo

príjmací technik

mobil: 0918 105 777
pevná linka: 044/3240935
e-mail: kiaservis@unicar.sk

Údržba a opravy

Či už ide o opravu, bežné opotrebenie alebo o poruchu, tím skúsených mechanikov u vášho lokálneho predajcu opraví poruchy za primeranú cenu.

Starajte sa o svoje vozidlo Kia tak, aby vám vydržalo čo najdlhšie. Dohodnite si stretnutie online v autorizovaných servisoch Kia.

Prečo treba vozidlo udržiavať

Vaša Kia je veľkou súčasťou vášho života – berie vás na miesta, ktoré chcete navštíviť. Pravidelné údržby v autorizovaných servisoch Kia vám zaručia, že vaše auto bude rok čo rok v dobrej kondícii. Prezrite si našu ponuku údržby a pre viac informácií kontaktuje svojho miestneho predajcu alebo si dohodnite stretnutie online.

Pravidelný servis

Odporúčaným servisom predĺžite životnosť a výkon svojho automobilu. Vaše vozidlo sme skonštruovali, a preto je v autorizovanom servise v dobrých rukách. Školení technici používajú na údržbu výhradne originálne náhradné diely Kia. Nezabudnite, že pravidelne servis zvyšuje cenu vozidla pri ďalšom.

Nad všetky očakávania

Kedykoľvek kontaktujete svojho predajcu ideme nad rámec svojich možností, aby sme zabezpečili vašu maximálnu spokojnosť. S každým krokom myslíme na vaše pohodlie a potreby. Ponúkame vám služby a jednoducho použiteľné funkcie za férové ceny. Náš cieľ: predčiť vaše očkávania tak, aby ste na mysli mali len „wow“.

Čo očakávať

Naša záruka služby znamená, že vždy, keď prinesiete vaše vozidlo Kia, môžete očakávať nasledovné:

1 Presnosť
2 Osobnú kozultáciu
3 Spoločné preverenie vozidla
4 Transparentné náklady
5 Alternatívne druhy prepráv
6 Profesionalizmus a kontrola kvality
7 Vlastná kontrola faktúr
8 Čistiejšie vozidlo
9 Priestor na spatnú väzbu

OBJEDNÁVKA DO SERVISU

Menu