CITROËN JUMPER COMBI

JEDNODUCHÝ A VÝKONNÝ

Citroën Jumper combi využil know-how Značky v oblasti architektúry vozidla, ergonómie, bezpečnosti a úsporách pri prevádzke.Táto nová verzia určená na transport ľudí (9 miest) je dôkazom robustnosti a spoľahlivosti v každom smere.

 

Inovovaný svetelný podpis

Štýl Citroën Jumper combi bol prepracovaný od základov – moderný dizajn v prospech funkčnosti a praktickosti. Predná maska vyjadruje dynamiku a robustnosť vďaka novým denným LED, kapote s vystupujúcimi líniami a ochrannému nárazníku. Nová generácia vozidla, ktorá je na prvý pohľad viditeľná.

Technologická inteligencia

Citroën Jumper Combi ponúka maximálne pohodlie pre vodiča a spolujazdca vďaka dokonale odpruženému sedadlu vodiča, ľahko prístupnej 12V zásuvke alebo 5″ farebnému dotykovému displeju, ktorý zahŕňa funkcie navigácie a tiež parkovacej kamery.

Klesajúca spotreba

Pre optimalizáciu spotreby je Citroën Jumper vybavený systémom Stop&Start (motor sa vypne pri zastavení motora) na motorizáciách e-HDi 130 a e-HDi 150. Servisné intervaly na Citroën Jumper Combi sú jedny z najvýhodnejších vo svojej kategórií : 48 000 km alebo 2 roky.

CITROËN JUMPER 
už od 24 480€

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO CITROËN!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu CITRÖEN

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Váš nový CITRÖEN? Neváhajte nás kontaktovať!

Vladislav Buday

Obchodný zástupca CITRÖEN

mobil: 0905 472 084
pevná linka: 044/3240926
e-mail: buday@unicar.sk

Menu