FORD RANGER

Skladové vozidlá

POCTIVÝ PICK-UP DO KAŽDÉHO TERÉNU

Nový Ford Ranger je naozaj všestranný pick-up použiteľný do každého terénu. Oproti svojmu predchodcovi vám ponúkne ešte viac. Prináša totiž mnohé dizajnové, praktické a technické vylepšenia. K osvedčenej praktickosti tak pridáva nevídanú dynamiku a hospodárnosť, paletu pozoruhodných technológií a moderný dizajn s robustným výzorom, ale pritom prepracovaný do najmenších detailov.

MIMORIADNE ROBUSTNÝ

Nový Ranger môže uviezť až 1274 kg, utiahne príves s hmotnosťou až 3,5 tony a bol zostrojený pre brodenie až do hĺbky 800 mm. Nový Ranger sa nezastaví pred ničím. Môžete sa na neho spoľahnúť za každých podmienok. Zvládne aj tú najťažšiu prácu a v každodennej prevádzke vám aj vašim spolucestujúcim sprostredkuje mimoriadny zážitok z jazdy.

EŠTE INTELIGENTNEJŠÍ

Systém Ford SYNC 3, adaptívny tempomat, varovanie pred opustením jazdného pruhu so systémom pre navrátenie do jazdného pruhu, rozpoznávanie dopravných značiek alebo sledovanie bdelosti vodiča, to všetko sú významné nové prvky výbavy. Takisto zdokonalené motory a prevodovky stoja za priaznivými hodnotami spotreby paliva a emisií CO2.

FORD SYNC 3

Vďaka systému Ford SYNC 3 v novom Forde Ranger môžete ovládať hudbu, váš telefón, navigačný systém a klimatizáciu hlasovými pokynmi v niektorom zo svetových jazykov alebo prostredníctvom 8″ farebného dotykového displeja. Takisto môžete počúvať rádio, CD, hudbu uloženú na USB alebo prenášanú bezdrôtovo cez rozhranie Bluetooth.

ZABEZPEČENIE NÁKLADU

Nákladový priestor pojme štandardnú europaletu, všetko vaše náradie alebo vybavenie na víkend v prírode. Má aj celý rad prvkov na zabezpečenie nákladu, ktoré zodpovedajú normám DIN: robustné oká, ochranný rám a na niektorých modeloch aj lištu s posuvnými okami pre uchytenie nákladu. Zadné čelo korby vozidla je možné manuálne uzamknúť.

FORD RANGER

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VÁŠ NOVÝ FORD!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Menu