FORD TOURNEO CONNECT

Skladové vozidlá

INTELIGENTNÝ, VEĽKOPRIESTOROVÝ TOURNEO CONNECT

Či už sa obzeráte po päťmiestnom alebo sedemmiestnom vozidle, ktoré vás odvezie z pracovného dňa v ústrety odpočinkovému času, nové Tourneo Connect vždy predčí vaše očakávania. Ponúka dômyselne riešené sedadlá, ktoré možno preklápať do rôznych konfigurácií. Pýši sa tiež rozsiahlym zoznamom štandardných či na želanie dodávaných technológií, ktoré by ste čakali skôr v prémiových vozidlách. Vyspelé a užívateľsky prívetivé systémy zaisťujú hands-free komunikáciu, pomáhajú vám dodržiavať a sledovať rýchlosť a dokonca aj chránia chodcov okolo. S modernizovaným exteriérom, vylepšeným interiérom a hospodárnosťou prevádzky predstavuje nové Tourneo Connect skvelú voľbu pre všetky vaše cesty.

Pomôže vám neprekračovať rýchlostné obmedzenia 

Nový Tourneo Connect prichádza s inteligentným obmedzovačom rýchlosti, dohliadajúcim na dodržiavanie povolenej rýchlosti, aby ste sa mohli viac sústrediť na dianie na ceste. Kamera snímajúca dopravné značenie obmedzujúce rýchlosť detekuje, ak je funkcia aktivovaná, obmedzenia v danom mieste, načo systém prispôsobí vašu rýchlosť danému limitu.

Hands-free zážitok so systémom SYNC 3

Pokročilý systém Ford SYNC 3 umožňuje pripojenie a pohodlné ovládanie telefónu, hudby či navigácie. Urobiť tak môžete buď hlasovo alebo prostredníctvom 6″ dotykovej farebnej obrazovky podporujúcej intuitívne gestá ťahania a odďaľovania či približovanie pomocou prstov. Napríklad vyvolať zoznam miestnych reštaurácií môžete pohodlne jednoduchým vyslovením Mám hlad.

Dynamický a úsporný motor

Prvotriedne vznetové motory Ford EcoBlue vynikajú citeľným zvýšením efektivity, výkonu aj kultivovanosti. Nové motory sú k dispozícii vo verziách s výkonom 100 alebo 120 koní. Disponujú pružnejšími reakciami a tichším prejavom než ich predchodcovia TDCi.

FORD TOURNEO CONNECT

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VÁŠ NOVÝ FORD!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Menu