FORD TRANSIT CONNECT

Skladové vozidlá

PRAKTICKÁ DODÁVKA TRANSIT CONNECT

Atraktívny nový vzhľad, prepracovaný interiér a vyspelejšie asistenčné technológie prináša nový Transit Connect. Zachoval si vyhlásenú robustnosť, odolnosť a funkčnosť radu vozidiel Transit vrátane dômyselného otvoru v prepážke oddelujúcej nákladový poreistor a flexibilného riešenia predných sedadiel. K dispozícii sú varianty s krátkym aj dlhým rázvorom s maximálnym objemom nákladového priestoru až 3,6 m³, užitočným zaťažením od 520 do 890 kg a karosériami typu Van alebo Kombi. Predstavuje tiež príkladne sofistikovanú dodávku vybavenú užitočnými asistenčnými technológiami, ktoré v niektorých prípadoch nie sú zatiaľ dostupné ani u osobných vozidiel. Ponúka najmä pokročilú konektivitu vrátane handsfree, pomáha sledovať a regulovať rýchlosť vozidla, a dokonca prispieva k ochrane chodcov. Prináša tiež technológie, ktoré znižujú spotrebu a emisie, čo zároveň znamená nižšie prevádzkové náklady.

Pomôže vám neprekračovať rýchlosť

Nový Transit Connect prináša inteligentný obmedzovač rýchlosti, dohliadajúci na dodržiavanie povolenej rýchlosti, aby ste sa mohli viac sústrediť na dianie na ceste. Kamera snímajúca dopravné značenie obmedzujúce rýchlosť detekuje, ak je funkcia aktivovaná, obmedzenia v danom mieste, načo systém prispôsobí vašu rýchlosť danému limitu.

Motor, ktorý pracuje s vyokým nasadením, ako vy

Prvotriedne vznetové motory EcoBlue o výkonoch 75, 100 alebo 120 koní sú veľmi pokročilé preplňované jednotky s citeľným zvýšením efektivity, výkonu a kultivovanosti. Tieto nové motory vykazujú vyššiu hospodárnosť prevádzky, disponujú pružnejšími reakciami a tichším prejavom než ich predchodcovia TDCi.

Sync 3 pre nerušený handsfree zážitok

Pokročilý systém Ford SYNC 3 umožňuje pripojenie a pohodlné ovládanie telefónu, hudby či navigácie. Urobiť tak môžete buď hlasovo alebo prostredníctvom 6″ dotykovej farebnej obrazovky podporujúcej intuitívne gestá ťahania a odďaľovania či približovania pomocou prstov. Napríklad vyvolať zoznam miestnych reštaurácií môžete pohodlne jednoduchým vyslovením vety Mám hlad.

FORD TRANSIT CONNECT

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VÁŠ NOVÝ FORD!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Menu