FORD TRANSIT CUSTOM

Skladové vozidlá

Nový Transit Custom je meradlom hospodárnosti a prepravnej kapacity. Na vašich zákazníkov urobí ten najlepší dojem. Jeho nové motory ponúkajú vyšší výkon aj krútiaci moment a napriek tomu sú úspornejšie. V komfortnom, prehľadnom a odolnom interiéri sa vám bude lepšie a ľahšie pracovať. Vďaka mnohým moderným technológiám vrátane multimediálneho systému Ford SYNC 3 s hlasovým ovládaním poslúži kabína aj ako mobilná kancelária. Získate tiež istotu plynúcu z jeho prvotriednej bezpečnosti. Nový Transit Custom je natoľko flexibilný, že vyjde vašim potrebám vždy ústrety, nech podnikáte v akomkoľvek odbore. Ponúka sa v troch rôznych variantoch karosérie: Van, DCi Van a Kombi. K dispozícii sú aj rôzne dĺžky karosérie a výšky strechy, rovnako ako niekoľko stupňov výbavy a rôzne individuálne prvky výbavy na želanie. Znamená to, že si ľahko vyberiete kombináciu, ktorá bude najlepšie zodpovedať potrebám vášho podnikania.

TECHNOLÓGIE, KTORÉ VÁM UĽAHČIA ŽIVOT 

Transit Custom je auto stvorené pre prácu, preto ponúka veľa inteligentných asistenčných funkcií. Medzi inovatívne technológie patrí inteligentný rýchlostný asistent. Výstraha Cross Traffic Alert upozorňuje na blížiace sa vozidlá v situáciách s obmedzenou viditeľnosťou, napríklad pri výjazde z parkoviska. Pomôže aj adaptívny tempomat, ktorý prispôsobuje rýchlosť a vzdialenosť medzi vozidlami. Vyššie uvedené funkcie sú k dispozícii ako voľitešná výbava.

FORD SYNC 3 S HLASOVÝM OVLÁDANÍM

Najmodernejší multimediálny systém Ford SYNC 3 ponúka možnosť ovládať hudobný prehrávač, navigáciu a ďaľšie funkcie vozidla jednoduchými hlasovými povelmi. Môžete tiež použiť 8-palcovú farebnú dotykovú obrazovku. Ford SYNC 3 spolupracuje aj s aplikáciami Apple CarPlay, Android Auto a Applink, ktoré vám umožnia zobraziť informácie z vášho smartphonu na dotykovej obrazovke a tiež vám napríklad pomôžu vyhnúť sa dopravným zápcham.

VYŠŠÍ VÝKON, NIŽŠIE EMISIE 

Motory Ford Ecoblue 2.0 vznikli s ohľadom na prísnu emisnú normu Euro 6. Kombinujú vysoký výkon s nízkymi hodnotami spotreby paliva aj emisií CO2. Môžete si vybrať tú najvhodnejšiu variantu, či už vozíte ľahké náklady, využívate maximálnu prípustnú hmotnosť alebo ťaháte prívesy.

STVORENÝ PRE KAŽDODENNÝ PRACOVNÝ DEŇ

Nový Custom ponúka vynikajúce riešenia a parametre pre oblasť nákladového priestoru, bezkonkurenčnú dĺžku a šírku, ako aj použiteľnú výšku interiéru. S krátkym rázvorom so zabudovanou prepážkou dodáva 6 m³ priestoru a na druhej strane s dlhým rázvorom poskytuje až 6,8 m³. Ponúka aj najširšie posuvné bočné dvere v tejto triede vozidiel, ktoré sú navyše vybavené novým ovládacím mechanizmom, ktorý ich udržiava v bezpečnej polohe pri nakladaní.

EŠTE VIAC FLEXIBILITY

Jedinečný Transit Custom sa prispôsobí vášmu podnikaniu. Na výber sú karosárske varianty 2-3 miestny Van, 5-6 miestny DCiVan alebo 8-9 miestne Kombi. Ďalej ponúka výber dvoch dĺžok rázvoru a strechy. Navyše si môžete zvoliť mnoho prvkov výbavy na želanie a širokú škálu príslušenstva.

INTEGROVANÝ STREŠNÝ NOSIČ

Jedinečný Transit Custom sa prispôsobí vášmu podnikaniu. Na výber sú karosárske varianty 2-3 miestny Van, 5-6 miestny DCiVan alebo 8-9 miestne Kombi. Ďalej ponúka výber dvoch dĺžok rázvoru a strechy. Navyše si môžete zvoliť mnoho prvkov výbavy na želanie a širokú škálu príslušenstva.

VAŠA KANCELÁRIA NA KOLESÁCH

Flexibilné predné dvojsedadlo pre spolujazdca obsahuje špeciálnu priehradku, do ktorej sa dá schovať napríklad prenosný počítač. Súčasťou sedadla môže byť tiež sklopný stolík s využiteľnou plochou 345×240 mm. Zmestí sa na neho teda prenosný počítač alebo zložka s dokumentmi. Stolík ďalej obsahuje dva držiaky nápojov, drážku na pero a elastický popruh.

UŽITOČNÉ ODKLADACIE PRIESTORY V INTERIÉRI

Nový Transit Custom ponúka množstvo praktických odkladacích priestorov. Dobre dostupná priehradka sa napríklad nachádza priamo v palubnej doske. Krytá uzamykateľná schránka pred spolujazdcom je dosť veľká na dokumenty formátu A4 a môže byť aj osvetlená. Nechýba šikovná schránka na cenné predmety pod sedadlom. A medzi prednými sedadlami sa nachádza sklopný držiak nápojov. Veľké vrecká vo dverách potom obsiahnu napríklad dvojlitrovú fľašu s pitím.

Modelový cenník

TRANSIT CUSTOM VAN

Nový Transit Custom Van je určený predovšetkým na prepravu nákladu. Je vybavený pevnou prepážkou, ktorá oddeľuje nákladný priestor od kabíny. V kabíne potom môžu byť dve samostatné sedadlá alebo tri sedadlá, čiže sedadlo vodiča a dvojlavica. Ďalej si možno vybrať bočné posuvné dvere na jednej strane alebo oboch stranách, zatiaľ čo zadné dvere môžu byť závesné alebo výklopné.

FORD TRANSIT CUSTOM

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VÁŠ NOVÝ FORD!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Menu