KIA PROCEED

Skladové vozidlá

NEBOJTE SA SNÍVAŤ V ÚPLNE INÝCH ROZMEROCH

Raz za generáciu prichádza auto, ktoré odporuje všetkým konvenciám. Auto tak odvážne, že posúva hranice dizajnu a mení definície športového štýlu. Auto, ktoré spochybňuje zaužívané predpoklady o výkone, všestrannosti a priestore. Auto, ktoré jednoducho zrýchľuje pulz, púta pohľady a podmaní si srdcia a mysle. Vitajte v novej Kia ProCeed

Verte svojim očiam a svojim zmyslom 

Prvé, čo si všimnete na odvážnom dizajnovom koncepte novej Kia ProCeed je inovatívna karoséria – kombinujúca vzrušenie a eleganciu coupé so zdokonalenou praktickosťou verzie sportswagon. Pozrite sa bližšie a obdivujte dramaticky klesajúci profil strechy s aerodynamickým kontúrovaním pozdĺž celej karosérie, zakončené výraznými 18″ zliatonovými diskami. 

Objavte odvahu

Kamkoľvek ide, zanecháva Kia ProCeed svojím odvážnym dizajnom trvalý dojem a to hlavne vďaka unikátnym zadným LED denným svetlám, ktoré sú perfektne integrované do štýlovej karosérie. Navyše, s dvojvrstvovým zadným nárazníkom a dvojitým výfukom je radosť na ňu pozerať aj ju počúvať.

Vychutnajte si všestrannosť

S novým typom karosérie Kia ProCeed nikdy nemusíte obetovať štýl na úkor priestoru. Nielen, že ponúka viac miesta pre každého pasažiera – jeho 594 litrový batožinový priestor patrí medzi najväčšie vo svojom segmente. K dispozícii je tiež možnosť sklápania zadných sedadiel v pomere 40:20:40 jedným dotykom.

KIA PROCEED

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO KIA!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu KIA

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Vaše nové vozidlo KIA? Neváhajte nás kontaktovať!

Ladislav Čujko

Predajca / Zástupca riaditeľa

mobil: 0907 824 592
pevná linka: 044/3240933
e-mail: cujko@unicar.sk

Menu