KIA SPORTAGE

Skladové vozidlá

NEPRESTÁVA UDIVOVAŤ

Od konštrukcie až po kapotu sa Kia Sportage môže pochváliť podobnými charakteristikami ako SUV. Vysoko umiestnené svetlomety a nízka, široká mriežka, ktorá dáva prednej maske impozantný vzhľad a stabilný postoj. Ostré prvky vytvárajú dynamický profil. Na zadnej strane jasne definované línie a hladká karoséria – je to vzhľad, na ktorý nezabudnete. A k tomu najnovšia technlógia.

Dynamický dizajn exteriéru  

Nová Kia Sportage je oveľa viac než čo očakávate. Exteriér má charakteristický dizajn, v ktorom sa vyníma dominantný bočný profil, výrazný vzhľad a odvážny dizajn prednej a zadnej časti. Tvarovaná predná kampota s charakteristickou mriežkou značky Kia dodáva vozidlu športový vzhľad.

Rafinovaný interiér

V interiéri modelu novej Kia Sportage sa skrýva plno prekvapení. Je pohodlný aj vďaka použitiu mäkkých a luxustných materiálov. Štýlové sedadlá, ergonomický kokpit, toto všetko zabezpečí vaše pohodlie. Zatiaľ čo horná časť prístrojovej dosky ponúka pohodlné zobrazenie na displeji v úrovni očí, v nižšej ľahko dostupnej zóne sa nachádzajú všetky ovládacie prvky.

Bezdotykové otváranie kufra

Otváranie batožinových dverí bez použitia rúk? Keď máte plné ruky, Nová Kia Sportage so Smart Key vám to maximálne uľahčí. Jednoducho sa k nej priblížte s inteligetným kľúčom vo vrecku, počkajte 3 sekundy a batožinový priestor sa automaticky otvorí. Inteligentný kľúč slúži aj na jednoduchý bezkľúčový prístup do vozidla a umožňuje naštartovať motor stlačením tlačidla.

 

KIA SPORTAGE

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO KIA!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu KIA

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Vaše nové vozidlo KIA? Neváhajte nás kontaktovať!

Ladislav Čujko

Predajca / Zástupca riaditeľa

mobil: 0907 824 592
pevná linka: 044/3240933
e-mail: cujko@unicar.sk

Menu