nový – CITROËN C3

PRIPRAVENÝ DO AKCIE

Jedinečný tvar novej C3 sa odlišuje svojou charizmatickou čelnou maskou a výraznými krivkami, ktoré jej dodávajú silný a energický vzhľad. Vďaka svojim hladkým objemom, grafickému podpisu a  farbám ide o trendy model idúci s dobou. S novou C3 sa odlíšite výnimočnosťou a moderným duchom!

Nadštardantný komfort

Nová C3  chráni posádku ako v bavlnke a izoluje ju od okolitého vonkajšieho sveta a od všetkých nerovností na ceste. Už od vstupu na palubu budete vnímať ozajstný pocit pohodlia, ktorý vyžarujú vizuálne aj fyzicky komfortné sedadlá, presklená panoramatická strecha, ktorá zaplavuje interiér svetlom a dôvtipné odkladacie priestory. Nová C3 je kompaktné a elegantné vozidlo a umožňuje Vám cítiť sa ako doma.

Dôvtipné odkladacie priestory 

Odkladacie priestory boli vyvinuté tak, aby boli maximálne funkčné. Nová C3 ponúka premyslený stredový odkladací priestor uvoľňujúci maximálne miesto vpredu, ktorý dopĺňa schránka pred spolujazdcom s najväčším objemom vo svojom segmente (6,25 litrov). Predné dvere disponujú priestrannými vreckami. Výber svetlej farby vnútornej časti týchto odkladacích priestorov kontrastuje s odloženými predmetmi, aby sa dali ľahšie vyhľadať. Kompromisy nie sú ani v batožinovom priestore, ktorý disponuje objemom zhruba 300 litrov.

Ohromujúca panoramatická strecha 

Panoramatická presklená strecha poskytuje cestujúcim nového Citroënu C3 výnimočnú svetelnosť v celej kabíne, čo posilňuje dojem priestoru a otvárania sa vonkajšiemu svetu. Cestujúci môžu kedykoľvek zmeniť intenzitu svetla použitím zatemňovacej clony presklenej strechy.

 

 

CITROËN C3

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO CITROËN!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu CITRÖEN

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Váš nový CITRÖEN? Neváhajte nás kontaktovať!

predajca

Obchodný zástupca CITRÖEN

mobil: 0905 472 084
pevná linka: 044/3240926
e-mail: buday@unicar.sk

Menu