CITROËN e-SPACETOURER

100 % ELEKTRICKÁ KOMPAKTNÁ DODÁVKA

Citroën ë-SpaceTourer 100 % ëlectric je ideálny elektrický partner:

  • referenčný dojazd: až 330 km,
  • rýchle nabíjanie do 80 % za 30 minút,
  • 100 % zachovaná úroveň všestrannosti a praktických vlastností,
  • jazda v režime ë-comfort,
  • prístup k službám na uľahčenie každodenného života s elektromobilom (programovanie nabíjania na diaľku, plánovanie cesty…).

Priestranný a pohodlný interiér 

Priestranný interiér vozidla Citroën SpaceTourer bol skoncipovaný v duchu cestovania a každému členovi posádky bola venovaná pozornosť na najlepšej úrovni. Každá jazda, či už na dlhej ceste alebo kratšom výlete, sa stáva momentom oddychu v priateľskej atmosfére na palube. Sedadlá pokrývajú mäkké a pohodlné poťahy, ktoré zaručujú maximálne komfortné sedenie.  Cestujúci v druhom a treťom rade môžu využívať samostatné posuvné sedadlá so sklopnými operadlami a komfortnými opierkami hlavy a lakťovými opierkami.

Izolovaný od hluku 

kustická izolácia vozidla SpaceTourer vám umožňuje cestovať s pocitom úplného pokoja… A pritom sa nezabudlo na cestujúcich vzadu! Kľúčovým slovom spracovania interiéru je ticho. Na úrovni karosérie a okolo celej kabíny (strecha, okná, palubná doska, podlaha…) boli použité absorbčné prvky a okná sú opatrené zosilneným vrstveným sklom, čo umožňuje potlačiť nežiadúci hluk a vibrácie.

Otváranie sa bez rúk

Máte plné ruky? Žiaden problém: na otvorenie bočných posuvných dverí stačí vsunúť nohu pod roh zadného nárazníka. Je to skutočná výhoda, keď potrebujete nainštalovať detskú autosedačku alebo podsedák.

CITROËN e-SPACETOURER

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO CITROËN!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu CITRÖEN

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Váš nový CITRÖEN? Neváhajte nás kontaktovať!

predajca

Obchodný zástupca CITRÖEN

mobil: 0905 472 084
pevná linka: 044/3240926
e-mail: buday@unicar.sk

Menu