FORD KUGA

Skladové vozidlá

DOMINANTNÁ NO PREDSA PODDAJNÁ 

Rovnako ako je špecifická zovňajškom, tak aj svojimi schopnosťami. Aj keď pôsobí, že všetku pozornosť smeruje iba vám, všíma si aj svoje okolie. Nová Kuga je proste dominantná a pôvabná.

Trúfalý, odvážny vzhľad

Nová predná maska chladiča s rafinovaným vzhľadom, dynamické línie a širší stredový prelis kapoty, to je nový Ford Kuga v tom najlepšom prevedení. Dizajn nového Fordu Kuga vytvára dojem pohybu, aj keď vozidlo stojí na mieste. Plynulé línie a dynamické kontúry takisto zlepšujú spotrebu paliva.

Pripravená do akcie

Už na prvý pohľad pôsobí nová Kuga nezastaviteľným dojmom. Niet divu. Veď je to vozidlo stvorené s cieľom pomôcť vám naplniť túžbu po dobrodružstve. Preto má všetky vlastnosti a technológie potrebné na to, aby vás dopravila za obľúbeným športom či aktivitou.  Nový Ford Kuga ponúka priestor, v ktorom budete chcieť tráviť váš čas.

Rozľahlý priestor, ktorý si zaslúžite

Batožinový priestor nového Fordu Kuga je objemný aj všestranný. Zmestí sa do neho všetko, čo potrebujete na športový víkend v prírode, rodinnú dovolenku alebo veľké nákupy. Váš komfort bude skvele osvetlený vďaka luxusnej dvojdielnou panoramatickou strechou.

FORD KUGA

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VÁŠ NOVÝ FORD!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Menu