NOVÝ PEUGEOT RIFTER

ÚPLNE NOVÉ PRÍŤAŽLIVÉ TVARY

Dizajn bez kompromisov. Elegantný, robustný, obratný a výrazný. Nový PEUGEOT Rifter je synonymom všestrannosti. Krátka a vysoká kapota spolu so zvýšeným podvozkom preberajú prvky vozidiel SUV. Predná časť so zapracovaným svetelným podpisom a s vodorovnou mriežkou chladiča podčiarkuje vyváženú, kompaktnú a dynamickú siluetu.

PREMYSLENÁ VARIABILITA A VIAC ODKLADACÍCH PRIESTOROV

Vozidlo, ktoré sa prispôsobí vaším potrebám. Otváracie zadné okno, 5 alebo 7 miest na sedenie, 3 samostatné sklápacie sedadlá v druhom rade, objem batožinového priestoru 775 až 3 500 litrovi, multifunkčná strecha Zenith® s viacerými odkladacími priestormi: s premyslenou variabilitou sa nestane, že by ste v novom modeli Peugeot Rifter nemali miesto. Taktiež ho aj veľmi rýchlo naložíte.

Peugeot i-COCKPIT®, výzva jazdiť 

Spoznajte s unikátnym priestorom vodiča PEUGEOT i-COCKPIT® obratnejšiu a zábavnejšiu jazdu. Očarí vás kompaktný športový volant, vyvýšená prístrojová doska a veľká 8-palcovái dotyková obrazovka. Využite zvýšenú pozíciu sedenia pre lepší prehľad nad dianím na vozovke a Grip Control novej generáciei s 5 režimami jazdy pre lepšiu trakciu.

Motory pripravené do akcie

Vďaka inovatívnym benzínovým a naftovým motorom a novej 8-stupňovej automatickej prevodovke EAT8 sa nový  PEUGEOT Rifter vyznačuje vysokými výkonmi a nízkou spotrebou v reálnej premávke.

NOVÝ PEUGEOT RIFTER

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO PEUGEOT!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu PEUGEOT

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Vaše nové vozidlo PEUGEOT? Neváhajte nás kontaktovať!

Michal Harich

Predajca

mobil: 0917 555 443
pevná linka: 044/3240955
e-mail: peugeotpredaj@unicar.sk

Menu