PEUGEOT 2008 SUV

Skladové vozidlá

KOMPAKTNÉ SUV

Podnetná a obohacujúca jazda, elegantný dizajn, kvalita bez kompromisov tvoria záväzok značky PEUGEOT voči vám a prispievajú k emóciám, ktoré prináša každý peugeot. SUV peugeot 2008, ktoré vyniká v segmente kompaktných SUV, stelesňuje tieto hodnoty. Nechajte sa zviesť jeho dizajnom elegantného SUV a silou, ktorá spája robustnosť a sofistikovanosť.

Príťažlivé

Peugeot 2008 je kompaktné SUV s vylepšeným exteriérom. Jeho dizajn ešte viac zvýrazňuje prvky charakteristické pre vozidlá čoraz obľúbenejšej kategórie SUV. Aby vynikli kolesá, pribudli ochranné plastové lemy blatníkov. Ochranu podvozka v prednej časti zlepšuje nárazník a pri pohľade naň tiež upúta vertikálna mriežka chladiča. Peugeot 2008 vyzerá proporčne veľmi vyvážený a optickou úpravou spodnej časti karosérie nekončí. Zadný diel strechy je vizuálne vyvýšený a charakter kompaktného SUV ešte zvýrazňujú strešné lyžiny.

Objavte nové horizonty

So SUV PEUGEOT 2008 máte chuť vyraziť za dobrodružstvom.
Na všetkých druhoch terénu si vychutnáva svoju silu a ovláda všetky zariadenia. Technologickým vybavením a vynikajúcimi jazdnými vlastnosťami vám poskytuje jedinečné zážitky z jazdy prostredníctvom Peugeot i-Cockpit®. Intuitívnosť, agilita, bezpečnosť… riadenie SUV PEUGEOT 2008 sa stane návykovým potešením.

SUV s jedinečnými zážitkami 

Vďaka PEUGEOT i-Cockpit ® je jazda jedinečným zážitkom. Miesto vodiča, ktoré podporuje pozornosť a koncentráciu, povzbudzuje opäť si sadnúť za volant a jazdiť a užívať si kvality vozidla. Vďaka kompaktnému volantu sú ramená uvoľnené a ruky položené nižšie, takže jazda je agilnejšia a uvoľnenejšia.

PEUGEOT 2008 SUV

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO PEUGEOT!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu PEUGEOT

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Vaše nové vozidlo PEUGEOT? Neváhajte nás kontaktovať!

Ing. Michal Čujko

Predajca

mobil: 0907 020 212
pevná linka: 044/3240956
e-mail: peugeotpredaj@unicar.sk

Menu