PEUGEOT 308 SW

Skladové vozidlá

NOVÁ TVÁR ZNAČKY PEUGEOT

AUTO ROKA 2022 v Slovenskej republike & Finalista ocenenia Car of the year 2022

Zbavte sa stereotypov a vychutnajte si každý prítomný okamih za volantom nového PEUGEOT 308 SW.
Nechajte sa inšpirovať jeho expresívnym nápaditým dizajnom a technológiami najnovšej generácie, ktoré boli navrhnuté tak, aby ste mali radosť z každej jazdy.
Power of Choice i je mottom spoločnosti PEUGEOT: vyberte si zo širokej ponuky dostupných motorizácií pre váš nový PEUGEOT 308 SW. Na výber ponúka benzínový, naftový, ale aj plug-in hybridný pohon.

IMPOZANTNÉ KOMBI S VLASTNÝM NÁZOROM

Nový PEUGEOT 308 SW s novým znakom uprostred novej, inovovanej prednej masky chladiča zaujme robustným vzhľadom, ktorý je umocnený predĺženou kapotou a posunutým čelným sklom smerom dozadu.
Odvážne proporcie, zvodný štýl a dôrazný, emotívny dizajn odhaľujú jeho športovú a jedinečnú osobnosť, ktorá popiera všetky stereotypy a na druhej strane si zachováva výnimočnú praktickosť a priestrannosť.
Elegantná kompaktná silueta vozidla dáva najavo priestranný interiér, vykresľuje športové a dravé línie v kombinácií s chrómovanými prvkami, jedinečným prepracovaným svetelným podpisom a novým znakom značky PEUGEOT.

SVET TECHNOLÓGIÍ, PRE INTUITÍVNE POTEŠENIE Z JAZDY

Sadnite si za volant nového PEUGEOT 308 SW. Užívateľsky prívetivé a intuitívne miesto vodiča bolo radikálne zmodernizované pre ešte vyššiu bezpečnosť a kvalitu pri cestovaní. Teraz ponúka ešte prepracovanejšiu ergonómiu, nový dizajn a je vybavené najnovšími asistenčnými systémami riadenia ako aj technológiami konektivity.
Cestovanie v novom PEUGEOT 308 SW ponúka absolútne unikátne zážitky z jazdy. Nový kompaktný a ľahko ovládateľný vyhrievaný volanti, digitálny a kompletne prepracovaný prístrojový panel aj centrálny dotykový displej s modernejším infotainment systémom PEUGEOT i-Connect, všetko je možné prispôsobiť požiadavkám posádky.

DOKONALE ADAPTOVANÝ

Nechajte sa zviesť novým PEUGEOT 308 SW a doprajte si slobodu voľby. Zvoľte si motor, ktorý bude najlepšie zodpovedať vašim potrebám:

  •  s Plug-in hybridným pohonom si budete naplno užívať mobilitu bez obmedzenia. Dôjdete kamkoľvek potrebujete, prekážkou nebudú ani nízkoemisné zóny.
  • pri verziách s klasickým spaľovacím motorom si môžete voliť medzi výkonnými a úspornými pohonnými jednotkami. Benzínové a dieselové motory s prehľadom spĺňajú najprísnejšiu emisnú normu EURO6 a všetky sú vybavené funkciou Stop & Start.

POTEŠENIE Z JAZDY, VIAC AKO KEDYKOĽVEK PREDTÝM

Vychutnajte si vynikajúce jazdné vlastnosti, jednoduché ovládanie a potešenie z jazdy za volantom nového kompaktného kombi PEUGEOT 308 SW.
Vyskúšajte si poloautonómne riadenie kombinujúce adaptívny tempomati s funkciou Stop & Goi a aktívnym systémom udržiavania vozidla vo zvolenom jazdnom pruhui.

Pre ešte vyššiu bezpečnosť a maximálne pohodlie je k dispozícii veľké množstvo jazdných asistentov najnovšej generácie a nových technológií, ako je napríklad:

  • nová zadná parkovacia kamera HD 180°i
  • 360° parkovací asistent so štyrmi kameramii
  • sledovanie mŕtveho uhla s predĺženým dosahomi

Nový PEUGEOT 308 SW

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO PEUGEOT!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu PEUGEOT

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Vaše nové vozidlo PEUGEOT? Neváhajte nás kontaktovať!

Michal Harich

Predajca

mobil: 0917 555 443
pevná linka: 044/3240955
e-mail: peugeotpredaj@unicar.sk

Menu