PEUGEOT 308 SW

Skladové vozidlá

VÝKONNÝ A ŠPORTOVÝ

Každodenné jazdy i prázdninové cesty sa pre vás s rodinným kombi PEUGEOT 308 SW stanú vyhľadávanou zábavou a rýdzim potešením. Objavte, ako vyzerá nová podoba komfortu.

Výrazná osobnosť

Každý detail verzie GT vypovedá o jej temperamente a výnimočnej výkonnosti. Objavte elegantnú siluetu so zníženým podvozkom, ktorý je znakom prvotriednych dynamických kvalít. Bez povšimnutia nezostane ani čierno lakovaný difuzor alebo dynamické smerové LED svetlá, ktoré podčiarkujú osobité postavenie tejto exkluzívnej verzie. A s paketom Driver Sport Pack, ktorý je súčasťou základnej výbavy, sa pre vás riadenie stane skutočným pôžitkom.

Impozantný vzhľad

Nové rodinné kombi PEUGEOT 308 SW dokonalých kriviek a tvarov je prísľubom nových a úplne nevšedných zážitkov. Jeho sebavedomá predná časť s neprehliadnuteľným svetelným podpisom a elegantnými 16″ hliníkové kolesami Zyrcon i vám učarujú na prvý pohľad.

Vedený zmyslami 

Športový v každom ohľade, nový PEUGEOT 308 SW GT ponúka celý rad exkluzívnych motorov vrátane motora S&S BVM6 s výkonom 205 koní a nového motora S&S EAT8 s výkonom 180 koní. Nová automatická prevodovka vám ponúka bezkonkurenčnú úroveň výkonu a komfortu na cestách s optimálnou spotrebou paliva.

PEUGEOT 308 SW

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO PEUGEOT!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu PEUGEOT

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Vaše nové vozidlo PEUGEOT? Neváhajte nás kontaktovať!

Dominika Šimčeková

Predajca

mobil: 0907 020 212
pevná linka: 044/3240956
e-mail: peugeotpredaj@unicar.sk

Menu