PEUGEOT BOXER MINIBUS

Skladové vozidlá

DOKONALE LUXUSNÁ PREPREVA

Vďaka Peugeot Boxer Minibus budú vaše cesty v znamení pohodlia jazdy, účinnosti a jednoduchosti obsluhy.

Štýlový dizajn exteriéru 

Exteriérový dizajn Peugeot Boxer Minibus je moderný a umožňuje, aby bol súčasťou jeho doby. Vyjadruje robustnosť vďaka polohe nárazníka pre maximálnu ochranu. Svetlomety s dennými stretávacími svetlometmi  alebo LED dennými stretávacími svetlometmi (voliteľne) dodávajú prednej časti vozidla modernosť, silu a plynulosť. Napokon, zadné svetlá sú vylepšené podpisom značky Peugeot, ktorý zdôrazňuje modernosť Peugeot Boxer Minibus vo svojom segmente.

Technika ako pomocník vodiča

Výbava Peugeotu Minibus bola vytvorená pre uľahčenie každodenného života jeho vodiča ako napríklad dotykový displej či zadný parkovací asistent. Od teraz ste vždy v bezpečí vďaka systému ktorý Vás okamžite upozorní na zmenu jazdného pruhu. 

Pohodlný interiér

Pohodlná jazda na palube pre vaše výlety. Peugeot Boxer Minibus má všetko, čo vám a vašim cestujúcich spríjemňuje jazdu či už sa jedná o klimatizáciu aj na zadných radoch sedadiel alebo o zásuvky nachádzajúce sa v kabíne a druhom rade sedadiel. S istotou Vám skvele poslúži aj rozľahlý batožinový priestor.  

PEUGEOT BOXER MINIBUS

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO PEUGEOT!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu PEUGEOT

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Vaše nové vozidlo PEUGEOT? Neváhajte nás kontaktovať!

Michal Harich

Predajca

mobil: 0917 555 443
pevná linka: 044/3240955
e-mail: peugeotpredaj@unicar.sk

Menu