PEUGEOT EXPERT COMBI

Skladové vozidlá

DOKONALÉ KOMBI

Peugeot Expert Combi prichádza v troch dĺžkach karosérie. Kompaktná verzia s dĺžkou len 4,6 metra a výškou zníženou na 1,9 metra a odvezie až 9 cestujúcich. Vďaka minimalizovaným vonkajším rozmerom nebolo nikdy manévrovanie s vozidlom tejto kategórie jednoduchšie.

Viac flexibility

Peugeot Expert Combi vyniká ľahkou dostupnosťou k trom radom sedadiel. Pri návrhu sedadiel bolo prvoradé logické ovládanie s minimom potrebných úkonov. Jednoduchým potiahnutím ovládača v druhom rade sedadiel vznikne pohodlný prístup k zadnej lavici. Praktické a pohodlné nastupovanie bolo hlavným kritériom pri tvorbe systému ovládania sedadiel.

Nikdy nie je pozadu 

Pochopiteľne cockpit rešpektuje dnešné trendy a držiak na smartfón má už zabudované aj nabíjanie. Držiak tabletu navrhli tak, aby ste mali digitálnu techniku v pohodlnom dosahu a blízko zdroja napájania ako v skutočnej kancelárii. Peugeot Expert prihliada na  používanie digitálnej techniky v oblasti prepravy tovaru a dodávania služieb. Okrem poličiek pre zápisník a doklady je tu miesto pre tablet aj telefón.

Efektívny už od základov

Peugeot Expert Combi využíva modulárnu platformu, ktorá umožňuje postaviť robustné auto pri minimalizácii zložitých výrobných procesov. Z tuhej konštrukcie profitujú najmä pasažieri, pretože interiér sa vyznačuje nízkou úrovňou hluku a vibrácií. Nehovoriac o bezpečí, ktoré takto postavené vozidlo poskytuje. Efektívny spôsob stavby vozidla umožňuje využívať novú generáciu úsporných motorov. Bokom neostáva ani vodič, pretože Peugeot Expert Combi prináša v triede osobných dodávok veľmi presné a ľahké ovládanie. Za volantom objavíte inú dimenziu šoférovania tejto kategórie vozidiel.

PEUGEOT EXPERT COMBI

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO PEUGEOT!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu PEUGEOT

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Vaše nové vozidlo PEUGEOT? Neváhajte nás kontaktovať!

Michal Harich

Predajca

mobil: 0917 555 443
pevná linka: 044/3240955
e-mail: peugeotpredaj@unicar.sk

Menu