PEUGEOT EXPERT FURGON

Skladové vozidlá

ENERGICKÝ VELIKÁN

Stačí prvý pohľad a línie nového Peugeot Expert prezradia, že pred vami stojí priestranné vozidlo, ktoré má napriek pracovnému zameraniu výbornú aerodynamiku. Karoséria necháva vyniknúť typické črty dodávkového vozidla a zároveň pôsobí veľmi esteticky. Nový predok, kabína aj nákladný priestor sú proporčne vyvážené ako nikdy predtým. Nový Peugeot Expert dostal k oblým líniám také prvky, ktoré zlepšujú jeho aerodynamiku, funkčnosť alebo vzhľad. Ak potrebujete ešte zvýrazniť dizajn a dať pracovnému vozidlu  reprezentatívny charakter, máte k dispozícii Pack look a výrazný LED svetelný podpis.

Priestranný a komfortný interiér

Peugeot Expert prichádza s kabínou zameranou v prvom rade na pohodlie vodiča. Komfort začína nastupovaním cez schodík na vyvýšenú pozíciu. Vyšší posed zaručuje dobrý výhľad z vozidla a prehľad o tom, čo sa deje vôkol. Vzájomná pozícia sedadla a volantu však pripomína osobné auto a je navrhnutá pre lepší pôžitok z jazdy.

Nikdy nie je pozadu 

Pochopiteľne cockpit rešpektuje dnešné trendy a držiak na smartfón má už zabudované aj nabíjanie. Držiak tabletu navrhli tak, aby ste mali digitálnu techniku v pohodlnom dosahu a blízko zdroja napájania ako v skutočnej kancelárii. Peugeot Expert prihliada na  používanie digitálnej techniky v oblasti prepravy tovaru a dodávania služieb. Okrem poličiek pre zápisník a doklady je tu miesto pre tablet aj telefón.

Praktický pre náklad všetkého typu  

Prvým príkladom praktického využitia priestoru je možnosť v kompaktnej dodávke previesť až 4 metre dlhé bremeno. Vďaka systému Moduwork ostanú v kabíne dve miesta na sedenie aj vtedy, ak do Experta naložíte štvormetrový hranol. To všetko bez toho, aby ste museli náklad podkladať, pretože podlaha je v jednej rovine od zadných dverí až pod predné sedadlo.

PEUGEOT EXPERT FURGON

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO PEUGEOT!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu PEUGEOT

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Vaše nové vozidlo PEUGEOT? Neváhajte nás kontaktovať!

Michal Harich

Predajca

mobil: 0917 555 4432
pevná linka: 044/3240955
e-mail: peugeotpredaj@unicar.sk

Menu